nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Konopia dla koni

Konopia jest niezwykle korzystną substancją jeżeli chodzi o konie. Stosowanie oleju konopnego codziennie pomaga zapobiegać oraz odwracać zapaleniu stawów u tych zwierząt. Wiele dolegliwości na które chorują konie można uniknąć poprzez uzupełnienie tych surowych kwasów tłuszczowych w diecie konia.

Starzejące się konie lub młode, które nie rozwijają się prawidłowo mogą naprawdę wiele skorzystać na włączeniu do ich diety oleju z konopi.

Nasiona konopi znane są na całym świecie ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie, od składnika produktów do pielęgnacji skóry do żywności, ponieważ bogate są w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega – omega-3, omega-6, omega-9 i GLA, a także w białko zawierające wszystkie niezbędne aminokwasy.

Mączka konopna jest produktem ubocznym przy produkcji oleju z nasion konopi tłoczonego na zimno. Konopia uprawiania jest bez zastosowania chemikaliów. Mączka konopna jest prawdziwą paszą z dodatkiem wielu korzyści. Pelety (granulki) konopne zawierają olejki eteryczne omega i unikalne właściwości przeciwzapalne.

Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych i poziomów, począwszy od źrebiąt do geriatrycznych koni i koni ujeżdżanych rekreacyjnie czy sportowo.

Pelety konopne podawane mogą być dla klaczy, koniom wyścigowym, pokazowym, koniom przeznaczonym do ujeżdżania, ratowniczym, ogierom hodowlanym, źrebiętom, dzikim koniom, koniom z kontuzjami, młodym koniom oraz tym starszym.

Różne dawki konopi przysługują koniom zależnie od warunków:

○ 200g dziennie – wszystkie konie w dobrej kondycji, jak również kuce, które wymagają jedynie odrobinę więcej połysku lub konserwacji na lepszym poziomie po odniesionych osiągnięciach.

○ 250g-500g dziennie – w przypadku ciężko pracujących, obolałych, rannych i lekkiej wagi kucyków.

○ 500g-1kg dziennie – w przypadku bardzo ciężko pracujących, obolałych, rannych i lekkiej wagi koni.

○ 1.5kg dziennie – w przypadku koni wymagających pomocy, które są poważnie ranne i potrzebują złagodzenia ich stanu oraz dolegliwości. Dawka może być zmniejszana w miarę pojawiania się efektów, aż do poziomu zwykłej konserwacji.

Niektóre konie jedzą konopie bez zastanowienia, a niektóre potrzebują kilka dni, aby przyzwyczaić się do smaku, ponieważ są nieco bardziej wybredne.

Zalecane jest użycie niewielkiej ilości ponad ilość ich paszy i zwiększanie do ilości wymaganej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Konopia dla koni”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.