thc-thc.com.pl

Recenzja Popularnej Odmiany Marihuany Lemon Haze

Poszukujesz mocnej sativy oraz optymistycznego efektu? Lemon Haze to odpowiedni wybór dla ciebie! Pyszna i pachnąca odmiana dla każdego konesera. Działa szybko i retrofleksyjnie, zapewniając umysłowy haj i duży uśmiech na twarzy. Odmiana idealna do stosowania w ciągu dnia.

Odmiana Lemon Haze to skrzyżowanie dwóch klasycznych i dobrze znanych odmian, Lemon Skunk i Silver Haze. Jeśli chodzi o rodziców, obie odmiany to energetyczne sativy o mocnych właściwościach mózgowych. Silver Haze pochodzi od legendarnej odmiany Super Silver Haze.

Podobnie jak wiele hybryd, w których dominuje sativa, poziom THC w Lemon Haze może być dosyć wysoki; często wynosi od 17 do 25 procent. W przypadku nowicjuszy istnieje jedna, ogólna zasada – wybieraj odmiany z niższym poziomem THC (niższym niż 15 procent).

Jak sama nazwa wskazuje, Lemon Haze posiada cudowny cytrusowy aromat. Słodka i pachnąca odmiana jest doskonałym wyborem jeśli chodzi o jadalne desery. Podobnie jak większość kwiatów marihuany, ma delikatną tendencję do ziołowego smaku. Niektórzy opisują jej smak jako lekko pikantny, a nawet ostry.

Wśród osób zaznajomionych z cannabis, doświadczenie związane z Lemon Haze często opisywane jest jako euforyczne i towarzyskie. Rozmowy są łatwe, pełne śmiechu. Choć pogodna i przyjemna, odmiana ma również reputację pochylania się nieco ku psychodelicznej stronie.

W mikro oraz umiarkowanych dawkach Lemon Haze relaksuje, odprężą i sprawia, że jesteś po prostu szczęśliwy. W większych dawkach może powodować paranoję i zawroty głowy. Im wyższa zawartość THC w próbce, tym bardziej euforyczne i umysłowe efekty. Jednak w przemyślanej ilości, odmiana ta idealna jest do codziennych zajęć.

Ci, którzy poszukują pobudzenia, z pewnością zaprzyjaźnią się z tą odmianą. Lemon Haze promuje pobudzenie i stymuluje apetyt, co czyni go idealną odmianą „śniadaniową”. Jednak nie należy lekceważyć potężnych efektów tej rośliny.

Konsumenci medyczni często sięgają po tą odmianę ze względu ból głowy oraz migreny, a także depresję, przewlekły stres i zmęczenie.

Uważa się, że Lemon Haze zapewnia umiarkowaną ulgę w bólu w ciągu dnia, co sprawia, że idealna jest dla osób ze stanami zapalnymi. Pacjenci, którzy mają problem z utrzymaniem apetytu, również docenią wysoką ilość THC w Lemon Haze. Uważa się również, że odmiana pomocna jest w przypadku nudności.

Te nasiona marihuany są dostępne od producenta Green House Seeds, w dwóch wariantach. Jako odmiana zwykła feminizowana oraz jako szczep auto kwitnący:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.