nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Recenzja odmiany Lemon Haze

Te nasiona marihuany są dostępne od producenta Green House Seeds, w dwóch wariantach. Jako odmiana zwykła feminizowana oraz jako szczep auto kwitnący:
Super Lemon Haze Feminizowane
Super Lemon Haze Automatic Feminizowane

Poszukujesz mocnej sativy oraz optymistycznego efektu? Lemon Haze to odpowiedni wybór dla ciebie! Pyszna i pachnąca odmiana dla każdego konesera. Działa szybko i retrofleksyjnie, zapewniając umysłowy haj i duży uśmiech na twarzy. Odmiana idealna do stosowania w ciągu dnia.

Odmiana Lemon Haze to skrzyżowanie dwóch klasycznych i dobrze znanych odmian, Lemon Skunk i Silver Haze. Jeśli chodzi o rodziców, obie odmiany to energetyczne sativy o mocnych właściwościach mózgowych. Silver Haze pochodzi od legendarnej odmiany Super Silver Haze.

Podobnie jak wiele hybryd, w których dominuje sativa, poziom THC w Lemon Haze może być dosyć wysoki; często wynosi od 17 do 25 procent. W przypadku nowicjuszy istnieje jedna, ogólna zasada – wybieraj odmiany z niższym poziomem THC (niższym niż 15 procent).

Jak sama nazwa wskazuje, Lemon Haze posiada cudowny cytrusowy aromat. Słodka i pachnąca odmiana jest doskonałym wyborem jeśli chodzi o jadalne desery. Podobnie jak większość kwiatów marihuany, ma delikatną tendencję do ziołowego smaku. Niektórzy opisują jej smak jako lekko pikantny, a nawet ostry.

Wśród osób zaznajomionych z cannabis, doświadczenie związane z Lemon Haze często opisywane jest jako euforyczne i towarzyskie. Rozmowy są łatwe, pełne śmiechu. Choć pogodna i przyjemna, odmiana ma również reputację pochylania się nieco ku psychodelicznej stronie.

W mikro oraz umiarkowanych dawkach Lemon Haze relaksuje, odprężą i sprawia, że jesteś po prostu szczęśliwy. W większych dawkach może powodować paranoję i zawroty głowy. Im wyższa zawartość THC w próbce, tym bardziej euforyczne i umysłowe efekty. Jednak w przemyślanej ilości, odmiana ta idealna jest do codziennych zajęć.

Ci, którzy poszukują pobudzenia, z pewnością zaprzyjaźnią się z tą odmianą. Lemon Haze promuje pobudzenie i stymuluje apetyt, co czyni go idealną odmianą „śniadaniową”. Jednak nie należy lekceważyć potężnych efektów tej rośliny.

Konsumenci medyczni często sięgają po tą odmianę ze względu ból głowy oraz migreny, a także depresję, przewlekły stres i zmęczenie.

Uważa się, że Lemon Haze zapewnia umiarkowaną ulgę w bólu w ciągu dnia, co sprawia, że idealna jest dla osób ze stanami zapalnymi. Pacjenci, którzy mają problem z utrzymaniem apetytu, również docenią wysoką ilość THC w Lemon Haze. Uważa się również, że odmiana pomocna jest w przypadku nudności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sklep z nasionami konopi, thc

cbd, olej z konopi

sklep z feminizowanymi nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.