thc-thc.com.pl

Top 10 korzyści zdrowotnych, które przynosi ze sobą stosowanie marihuany

Top 10 korzyści zdrowotnych, które przynosi ze sobą stosowanie marihuany, thc thc.info

1. Rak
Kannabinoidy, aktywne składniki marihuany, hamują wzrost guza u zwierząt laboratoryjnych, jak również zabijają komórki nowotworowe. Zachodnie rządy wiedzą to już od dawno, mimo to w dalszym ciągu hamują przepływ informacji, tak, aby zakaz konopi trwał, a zyski generowane przez przemysł farmaceutyczny się mnożyły.

2. Zespół Tourette’a
Zespół Tourette’a jest stanem neurologicznym charakteryzującym się niekontrolowanymi grymasami twarzy, tikami, mimowolnymi pomrukami, prychaniem i okrzykami.

3. Napady, skurcze
Marihuana jest środkiem zwiotczającym mięśnie i wykazuje cechy „przeciwskurczowe”, które okazały się bardzo skuteczne w leczeniu napadów padaczkowych. W rzeczywistości istnieją niezliczone przypadki osób cierpiących na napady, które są w stanie funkcjonować normalnie tylko dzięki marihuanie.

4. Migreny
Odkąd medyczna marihuana została zalegalizowana w Kalifornie, lekarze stwierdzili, że byli w stanie wyleczyć ponad 300.000 przypadków migreny za pomocą marihuany, przy których medycyna konwencjonalna okazała się bezsilna.

5. Jaskra
Leczenie jaskry za pomocą marihuany jest jednym z najlepiej udokumentowanych. Nie ma ani jednego badania, które zaprzeczałoby, że istnieją bardzo silne efekty u pacjentów z jaskrą stosujących marihuanę.

6. Stwardnienie rozsiane
Efekty marihuany dotyczące pacjentów ze stwardnieniem rozsianym zostały lepiej udokumentowane, gdy dawny gospodarz talk-show Montel Williams zaczął stosować marihuanę w leczeniu MS. Marihuana działa zatrzymując efekty neurologiczne i skurcze mięśni, które przychodzą wraz z tą śmiertelną chorobą.

7. ADD i ADHD
Dobrze udokumentowane badania USC wykonane około roku temu wykazały, że marihuana to nie tylko doskonała alternatywa dla leku o nazwie Ritalin, ale także idealna substancja, która leczy zaburzenia bez żadnych negatywnych skutków ubocznych.

8. IBS i Crohn
Marihuana wykazała w badaniach, że może pomóc w leczeniu objawów chorób przewlekłych zatrzymując nudności, bóle brzucha i biegunkę.

9. Alzheimer
Wbrew temu, co można usłyszeć o efektach marihuany na mózg, Instytut Scripps wykazał w badaniach, że THC zawarte w marihuanie działa na rzecz zapobiegania chorobie Alzheimera poprzez blokowanie depozytów w mózgu, które powodują choroby.

10. Zespół napięcia przedmiesiączkowego
Tak jak w leczeniu IBS, marihuana może być również stosowana w skurczach i uczuciu dyskomfortu, który wywołuje PMS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.