thc-thc.com.pl

Top 10 korzyści zdrowotnych, które przynosi ze sobą stosowanie marihuany

zapal-trawke-teraz

1. Rak
Kannabinoidy, aktywne składniki marihuany, hamują wzrost guza u zwierząt laboratoryjnych, jak również zabijają komórki nowotworowe. Zachodnie rządy wiedzą to już od dawno, mimo to w dalszym ciągu hamują przepływ informacji, tak, aby zakaz konopi trwał, a zyski generowane przez przemysł farmaceutyczny się mnożyły.

2. Zespół Tourette’a
Zespół Tourette’a jest stanem neurologicznym charakteryzującym się niekontrolowanymi grymasami twarzy, tikami, mimowolnymi pomrukami, prychaniem i okrzykami.

3. Napady, skurcze
Marihuana jest środkiem zwiotczającym mięśnie i wykazuje cechy „przeciwskurczowe”, które okazały się bardzo skuteczne w leczeniu napadów padaczkowych. W rzeczywistości istnieją niezliczone przypadki osób cierpiących na napady, które są w stanie funkcjonować normalnie tylko dzięki marihuanie.

4. Migreny
Odkąd medyczna marihuana została zalegalizowana w Kalifornie, lekarze stwierdzili, że byli w stanie wyleczyć ponad 300.000 przypadków migreny za pomocą marihuany, przy których medycyna konwencjonalna okazała się bezsilna.

5. Jaskra
Leczenie jaskry za pomocą marihuany jest jednym z najlepiej udokumentowanych. Nie ma ani jednego badania, które zaprzeczałoby, że istnieją bardzo silne efekty u pacjentów z jaskrą stosujących marihuanę.

6. Stwardnienie rozsiane
Efekty marihuany dotyczące pacjentów ze stwardnieniem rozsianym zostały lepiej udokumentowane, gdy dawny gospodarz talk-show Montel Williams zaczął stosować marihuanę w leczeniu MS. Marihuana działa zatrzymując efekty neurologiczne i skurcze mięśni, które przychodzą wraz z tą śmiertelną chorobą.

7. ADD i ADHD
Dobrze udokumentowane badania USC wykonane około roku temu wykazały, że marihuana to nie tylko doskonała alternatywa dla leku o nazwie Ritalin, ale także idealna substancja, która leczy zaburzenia bez żadnych negatywnych skutków ubocznych.

8. IBS i Crohn
Marihuana wykazała w badaniach, że może pomóc w leczeniu objawów chorób przewlekłych zatrzymując nudności, bóle brzucha i biegunkę.

9. Alzheimer
Wbrew temu, co można usłyszeć o efektach marihuany na mózg, Instytut Scripps wykazał w badaniach, że THC zawarte w marihuanie działa na rzecz zapobiegania chorobie Alzheimera poprzez blokowanie depozytów w mózgu, które powodują choroby.

10. Zespół napięcia przedmiesiączkowego
Tak jak w leczeniu IBS, marihuana może być również stosowana w skurczach i uczuciu dyskomfortu, który wywołuje PMS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.