thc-thc.com.pl

Pierwszy automat z marihuaną w Vancouver

automat-z-marihuana-marihuna-do-kupienia

Kanada poszła w ślady swojego amerykańskiego sąsiada instalując swój pierwszy automat z marihuaną w mieście Vancouver.

Urządzenie zostało zainstalowane w miejscowej aptece zwanej BC Pain Society, która chwali się, że dysponuje takimi szczepami marihuany jak „Purple Kush, Bubba Kush, sativa, indica i inne.”

Film przesłany na YouTube przez ambulatorium pokazuje, że w przeciwieństwie do podobnego urządzenia w Kolorado w zeszłym miesiącu, nie ma tutaj wbudowanego systemu do identyfikacji nabywcy, a użytkownik po prostu wkłada niezbędne pieniądze i wybiera produkt, który go interesuje.

Chuck Varabioff z BC Pain Society powiedział w jednym z wywiadów, że weryfikacja tożsamości nabywców zamiast tego będzie prowadzona przez pracowników, a informacje zwrotne od klientów ambulatorium jak do tej pory były „niewiarygodne”.

„Nasi stali członkowie, oni już wiedzą czego chcą, mogą po prostu podejść do automatu i wybrać produkt, który ich interesuje bardzo szybko,” powiedział Varabioff.

Video znajdziesz na THC-THC.TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.