thc-thc.com.pl

Środowiskowe i zdrowotne korzyści konopne

konopia-lina-tkanina-przemysl

Wydaje się, że konopia to nie tylko odpowiedź na nasze globalne problemy zdrowotne, zarówno dla ludzi, którzy nie maja co jeść, oraz dla ludzi w świecie zachodnim, który jest niedożywiony od jedzenia niewłaściwych pokarmów, ale również jako odpowiedź na kryzys środowiskowy.

Lecznicze właściwości konopi

Nasiona konopi są chyba najczystszym, najbardziej wartościowym pod względem wartości odżywczych pokarmem na naszej planecie. Są one bogate w witaminy i minerały, i są również jadalnym źródłem kwasu gamma-linolenowego (GLA), który jest podstawowym kwasem tłuszczowym. W rzeczywistości, jej zasadniczy stosunek kwasów tłuszczowych jest absolutnie idealny dla naszych organizmów.
Wiele osób uważa, że niemożliwe jest bycie weganinem, ponieważ białko pochodzi z produktów zwierzęcych, takich jak mięso i ser. W rzeczywistości jednak, nasiona konopi są bogate w składniki odżywcze takie jak białko, które jest łatwo trawione przez organizm w jego naturalnym i surowym stanie.

Niektóre korzyści płynące z regularnego spożywania tego super jedzenia to:

Zdrowie serca i obniżone ciśnienie krwi
Wysokie ciśnienie krwi jest oznaką, że serce jest przepracowane od konieczności nieustannego przepychania krwi przez naczynia krwionośne. Badania kliniczne wskazują, że produkty konopne zmniejszają stany zapalne i poprawiają krążenie, co oznacza, że krew może normalnie płynąć i odciążyć serce.

Lepsze trawienie

Błonnik i tłuszcze potrafią zdziałać cuda w naszych jelitach.

Naturalna utrata wagi

Konopie napełniają nas w taki sposób, że nie czujemy głodu oraz nie pragniemy jedzenia, które sprawia, że tyjemy. Dostarczanie wystarczającej ilości istotnych tłuszczów i innych składników odżywczych, które zawiera konopia jest jednym z najlepszych sposobów na utrzymanie zdrowia oraz smukłej sylwetki.

Więcej energii

W naszym świecie potrzebujemy wszystkiego, co możemy dostać.

Poziom zdrowego cholesterolu

Naturalne tłuszcze i substancje odżywcze zawarte w konopi pomagają nam utrzymać idealny poziom cholesterolu.

Ustabilizowany poziom cukru we krwi

Jeden z najważniejszych sposobów na zatrzymanie starzenia i zapobieganie chorobom to utrzymanie odpowiedniego poziomu cukru we krwi.

Konopia ma szeroki zakres zastosowań przyjaznych dla środowiska. Jest to najstarsza i najbardziej wszechstronna uprawa na świecie. Istnieje ponad 25.000 znanych jej zastosowań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.