sklep z nasionami marihuany, konopi, automatic, feminizowane

„Vape pens” – najnowszy rodzaj przenośnego waporyzatora

waporyzator-palenie-marihuany-thc-cbd-medyczna-marihuana

Nadal rośnie popularność przenośnych waporyzatorów ze względu na ich dyskretny charakter.

Zawierają one element grzejny zasilany baterią, który odparowuje konopie bez wytwarzania dymu. W rezultacie, przenośne waporyzatory pozwalają konsumować konopie bez bycia posądzonym o palenie trawki.

Niektórzy użytkownicy uważają, że przenośny waporyzator pomaga wyeliminować negatywną personę połączoną z jointami i bongo. Wydaje się, że jest to również zdrowszy sposób inhalacji THC – aktywnego składnika marihuany.

E-papierosy są w dzisiejszych czasach wszędzie – bary, restauracje, a nawet transport publiczny. Przenośny, kieszonkowy waporyzator lub „vape pen” wygląda jak długopis. Ale równie dobrze może uchodzić za nowej jakości elektronicznego papierosa.

E-papieros posiada element grzewczy zasilany baterią, który odparowuje płynną nikotynę. Podobnie jak e-papierosy, przenośne waporyzatory posiadają tę samą technologię. Jednak zamiast nikotyny, odparowują skoncentrowane oleje konopi, woski lub suche zioła.

Przenośny waporyzator podgrzewa olej, wosk lub suszone zioła do około 400 °F lub 205 °C – przed spaleniem. Pozwala to użytkownikowi na wdychanie czystej pary bez szkodliwych toksyn znajdujących się w dymie.

Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać jest to, że nie wszystkie przenośne waporyzatory oferują te same funkcje. Niektóre działają tylko w oparciu o suszone zioła, a inne wyłącznie o woski i oleje. Więc to, jaki rodzaj konopi wolisz odgrywa ważną rolę w wyborze waporyzatora.

Generalnie większość przenośnych waporyzatorów pracuje najlepiej w oparciu o koncentraty z konopi. Aby waporyzator był skuteczny, olej musi być dostatecznie płynny. Jeżeli substancja jest zbyt gęsta, istnieje duża szansa, że dojdzie do palenia i produkcji dymu.

Inne na THC Info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies, tylko w celu szybszego wczytywania strony. Akceptujesz je lub opuszczasz THC Info.