thc-thc.com.pl

„Vape pens” – najnowszy rodzaj przenośnego waporyzatora

„Vape pens”   najnowszy rodzaj przenośnego waporyzatora, thc thc.info

Nadal rośnie popularność przenośnych waporyzatorów ze względu na ich dyskretny charakter.

Zawierają one element grzejny zasilany baterią, który odparowuje konopie bez wytwarzania dymu. W rezultacie, przenośne waporyzatory pozwalają konsumować konopie bez bycia posądzonym o palenie trawki.

Niektórzy użytkownicy uważają, że przenośny waporyzator pomaga wyeliminować negatywną personę połączoną z jointami i bongo. Wydaje się, że jest to również zdrowszy sposób inhalacji THC – aktywnego składnika marihuany.

E-papierosy są w dzisiejszych czasach wszędzie – bary, restauracje, a nawet transport publiczny. Przenośny, kieszonkowy waporyzator lub „vape pen” wygląda jak długopis. Ale równie dobrze może uchodzić za nowej jakości elektronicznego papierosa.

E-papieros posiada element grzewczy zasilany baterią, który odparowuje płynną nikotynę. Podobnie jak e-papierosy, przenośne waporyzatory posiadają tę samą technologię. Jednak zamiast nikotyny, odparowują skoncentrowane oleje konopi, woski lub suche zioła.

Przenośny waporyzator podgrzewa olej, wosk lub suszone zioła do około 400 °F lub 205 °C – przed spaleniem. Pozwala to użytkownikowi na wdychanie czystej pary bez szkodliwych toksyn znajdujących się w dymie.

Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać jest to, że nie wszystkie przenośne waporyzatory oferują te same funkcje. Niektóre działają tylko w oparciu o suszone zioła, a inne wyłącznie o woski i oleje. Więc to, jaki rodzaj konopi wolisz odgrywa ważną rolę w wyborze waporyzatora.

Generalnie większość przenośnych waporyzatorów pracuje najlepiej w oparciu o koncentraty z konopi. Aby waporyzator był skuteczny, olej musi być dostatecznie płynny. Jeżeli substancja jest zbyt gęsta, istnieje duża szansa, że dojdzie do palenia i produkcji dymu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.