nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Duży napływ wniosków o legalizację marihuany pokazuje, że Ameryka zmienia swoje zdanie o konopi

legalna-uprawa-marihuany-cudownej-leczniczej-rosliny

Od początku tego roku ponad 70 projektów ustaw zostało wprowadzonych w ponad połowie stanów w USA, co jest ponad trzykrotną liczbą ustaw konopnych wprowadzonych w tym samym okresie w zeszłym roku, a prawie dwukrotną liczbą całkowitych ustaw konopnych wprowadzonych w całym roku 2013.

Do tego przejście ustawy rolnej, która legalizuje produkcję konopi przemysłowych dla celów badawczych w stanach, które to umożliwiają. Jeden z kongresmenów, którzy wprowadzili poprawkę w ustawie rolnej powiedział, że cały postęp w prawodawstwie dotyczącym konopi jest kluczowym wskaźnikiem, jak szybko zmienia się polityka w USA.

Jak dotąd 12 stanów zalegalizowało produkcję konopi przemysłowych, a około dwa tuziny innych wprowadziły przepisy, które zezwalają na badania, tworzą ramy regulacyjne oraz legalizują uprawę konopi przemysłowych w stanie.

Konopia – czasami nazywana „trzeźwym kuzynem” marihuany – ma długą historię w Ameryce, taką która zniekształca głównie kierunek obrotu prawnego i obejmuje szeroką gamę artykułów gospodarstwa domowego, w tym papier, oleje, kosmetyki i tekstylia. W 1700 roku amerykańscy rolnicy byli zobowiązani przez prawo uprawiać roślinę w Wirginii i innych koloniach. Przez setki lat konopie uprawiano u wykorzystywano do produkcji lin, lamp olejnych, odzieży i wielu innych rzeczy w USA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Duży napływ wniosków o legalizację marihuany pokazuje, że Ameryka zmienia swoje zdanie o konopi”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.