thc-thc.com.pl

Duży napływ wniosków o legalizację marihuany pokazuje, że Ameryka zmienia swoje zdanie o konopi

Od początku tego roku ponad 70 projektów ustaw zostało wprowadzonych w ponad połowie stanów w USA, co jest ponad trzykrotną liczbą ustaw konopnych wprowadzonych w tym samym okresie w zeszłym roku, a prawie dwukrotną liczbą całkowitych ustaw konopnych wprowadzonych w całym roku 2013.

legalna-uprawa-marihuany-cudownej-leczniczej-rosliny

Do tego przejście ustawy rolnej, która legalizuje produkcję konopi przemysłowych dla celów badawczych w stanach, które to umożliwiają. Jeden z kongresmenów, którzy wprowadzili poprawkę w ustawie rolnej powiedział, że cały postęp w prawodawstwie dotyczącym konopi jest kluczowym wskaźnikiem, jak szybko zmienia się polityka w USA.

Jak dotąd 12 stanów zalegalizowało produkcję konopi przemysłowych, a około dwa tuziny innych wprowadziły przepisy, które zezwalają na badania, tworzą ramy regulacyjne oraz legalizują uprawę konopi przemysłowych w stanie.

Konopia – czasami nazywana „trzeźwym kuzynem” marihuany – ma długą historię w Ameryce, taką która zniekształca głównie kierunek obrotu prawnego i obejmuje szeroką gamę artykułów gospodarstwa domowego, w tym papier, oleje, kosmetyki i tekstylia. W 1700 roku amerykańscy rolnicy byli zobowiązani przez prawo uprawiać roślinę w Wirginii i innych koloniach. Przez setki lat konopie uprawiano u wykorzystywano do produkcji lin, lamp olejnych, odzieży i wielu innych rzeczy w USA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.