sklep z nasionami marihuany, konopi, automatic, feminizowane

Duży napływ wniosków o legalizację marihuany pokazuje, że Ameryka zmienia swoje zdanie o konopi

legalna-uprawa-marihuany-cudownej-leczniczej-rosliny

Od początku tego roku ponad 70 projektów ustaw zostało wprowadzonych w ponad połowie stanów w USA, co jest ponad trzykrotną liczbą ustaw konopnych wprowadzonych w tym samym okresie w zeszłym roku, a prawie dwukrotną liczbą całkowitych ustaw konopnych wprowadzonych w całym roku 2013.

Do tego przejście ustawy rolnej, która legalizuje produkcję konopi przemysłowych dla celów badawczych w stanach, które to umożliwiają. Jeden z kongresmenów, którzy wprowadzili poprawkę w ustawie rolnej powiedział, że cały postęp w prawodawstwie dotyczącym konopi jest kluczowym wskaźnikiem, jak szybko zmienia się polityka w USA.

Jak dotąd 12 stanów zalegalizowało produkcję konopi przemysłowych, a około dwa tuziny innych wprowadziły przepisy, które zezwalają na badania, tworzą ramy regulacyjne oraz legalizują uprawę konopi przemysłowych w stanie.

Konopia – czasami nazywana „trzeźwym kuzynem” marihuany – ma długą historię w Ameryce, taką która zniekształca głównie kierunek obrotu prawnego i obejmuje szeroką gamę artykułów gospodarstwa domowego, w tym papier, oleje, kosmetyki i tekstylia. W 1700 roku amerykańscy rolnicy byli zobowiązani przez prawo uprawiać roślinę w Wirginii i innych koloniach. Przez setki lat konopie uprawiano u wykorzystywano do produkcji lin, lamp olejnych, odzieży i wielu innych rzeczy w USA.

Inne na THC Info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Duży napływ wniosków o legalizację marihuany pokazuje, że Ameryka zmienia swoje zdanie o konopi”

nasiona marihuany

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies, tylko w celu szybszego wczytywania strony. Akceptujesz je lub opuszczasz THC Info.