thc-thc.com.pl

Kulinarne zastosowanie nasion konopi

Nasiona konopi stosowane są w wielu produktach znajdujących się zwykle w sklepach ze zdrową żywnością. Niektóre z tych produktów, jak na przykład mleko i mielona konopia, są stosunkowo łatwe do przygotowania w domu z nasion. Jednak inne produkty nie do końca – jak na przykład olej konopny, lody, czy proszek białkowy.

Jak smakują nasiona konopi?

Nasiona konopi mają lekko orzechowy posmak, prawdopodobnie najbardziej podobny do orzechów sosnowych, choć oczywiście faktura jest zupełnie inna.

Jak korzystać z nasion konopi?

Spróbuj posypać nasionami konopi sałatkę, dodać je do granoli, puddingów czy innych deserów. Często sprzedawane jako superfood, nasiona konopi można dodać do koktajli, zarówno w domu jak i w wielu kawiarniach. Nasiona konopi można również stosować do pieczenia i gotowania, chociaż zawartość składników odżywczych jest najbogatsza w surowym produkcie.

Jeśli zależy ci na dobrym stylu życia i zrównoważonej diecie, zdecydowanie powinieneś zostać fanem produktów z konopi oraz ich nasion. Dzieje się tak dlatego, że konopie są powszechnie uważane za jedne z najbardziej zrównoważonych roślin na świecie. Konopie nie zubażają gleby, jak niektóre rośliny uprawne i mogą być łatwo uprawiane w różnych miejscach na świecie. Konopia rośnie szybko i jest dość odporna jako roślina – odporna jest zarówno na choroby jak i szkodniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.