thc-thc.com.pl

Kanada, wydarzenie dotyczące medycznej marihuany i przemysłu transportowego w Wetaskiwin

rzuc-wszystko-i-chodz-palic
PMTC spotka się niedługo z dr Barry Kurtzer w celu omówienia stosowania medycznej marihuany.

Wydarzenie zatytułowane „Medyczna marihuana w miejscu pracy”, przeznaczone będzie do omówienia tego, jaki wzrost wykorzystania medycznej marihuany oczekuje się w najbliższej przyszłości, oraz jak to wpłynie na stosowanie jej w miejscu pracy.

PMTC twierdzi, że branża transportowa stanowi około 5% siły roboczej kraju, oczekuje się, że stosowanie medycznej marihuany „eksploduje” z powodu ostatnich zmian regulacyjnych rządu federalnego, a przybliżając 22.000 operatorów pojazdów użytkowych w Kanadzie posiadać będzie upoważnienie do korzystania z medycznej marihuany przed rokiem 2024.

PMTC czuje, że będzie miało to poważne konsekwencje dla bezpieczeństwa w przemyśle i planuje wspomnieć kilka problemów podczas imprezy w Wetaskiwin, w tym zrozumienie, czym jest medyczna marihuana, regulacje dotyczące substancji, jaki ma wpływ na pracowników oraz pracodawców.

„PMTC nadal rozwija swoją ofertę edukacyjną i kontaktową,” powiedział Mike Millian, prezes PMTC. „Takie seminarium odbyło się wcześniej w Nowej Szkocji oraz Ontario, i chcemy zapewnić, że cenne informacje, które przedstawiamy na seminarium zostaną udostępnione dla naszych członków w tak wielu regionach tego wielkiego kraju, jak to tylko możliwe. Osoby nie będące członkami zachęcamy również do rejestracji – informacje te będą cenne dla każdego, kto zajmuje się branżą transportową.”

Dr Kurtzer ma ponad 30-letnie doświadczenie jako lekarz pracowniczy, pracujący przy programach zdrowotnych dla pracodawców i jest uznawany za jednego z czołowych kanadyjskich ekspertów medycznych w temacie wpływu stosowania substancji na bezpieczeństwo pracy.

Impreza odbędzie się 3 maja, trwać będzie od 13:00 do 15:30. Wstęp kosztuje 25 dolarów dla członków PMTC oraz 100 dolarów dla osób nie będących członkami.

Dokładna lokalizacja zostanie podana podczas rejestracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.