sklep z nasionami marihuany, różne odmiany auto z dużym plonem xxl

Kanada, wydarzenie dotyczące medycznej marihuany i przemysłu transportowego w Wetaskiwin

Kanada, wydarzenie dotyczące medycznej marihuany i przemysłu transportowego w Wetaskiwin, thc thc.info
PMTC spotka się niedługo z dr Barry Kurtzer w celu omówienia stosowania medycznej marihuany.

Wydarzenie zatytułowane „Medyczna marihuana w miejscu pracy”, przeznaczone będzie do omówienia tego, jaki wzrost wykorzystania medycznej marihuany oczekuje się w najbliższej przyszłości, oraz jak to wpłynie na stosowanie jej w miejscu pracy.

PMTC twierdzi, że branża transportowa stanowi około 5% siły roboczej kraju, oczekuje się, że stosowanie medycznej marihuany „eksploduje” z powodu ostatnich zmian regulacyjnych rządu federalnego, a przybliżając 22.000 operatorów pojazdów użytkowych w Kanadzie posiadać będzie upoważnienie do korzystania z medycznej marihuany przed rokiem 2024.

PMTC czuje, że będzie miało to poważne konsekwencje dla bezpieczeństwa w przemyśle i planuje wspomnieć kilka problemów podczas imprezy w Wetaskiwin, w tym zrozumienie, czym jest medyczna marihuana, regulacje dotyczące substancji, jaki ma wpływ na pracowników oraz pracodawców.

„PMTC nadal rozwija swoją ofertę edukacyjną i kontaktową,” powiedział Mike Millian, prezes PMTC. „Takie seminarium odbyło się wcześniej w Nowej Szkocji oraz Ontario, i chcemy zapewnić, że cenne informacje, które przedstawiamy na seminarium zostaną udostępnione dla naszych członków w tak wielu regionach tego wielkiego kraju, jak to tylko możliwe. Osoby nie będące członkami zachęcamy również do rejestracji – informacje te będą cenne dla każdego, kto zajmuje się branżą transportową.”

Dr Kurtzer ma ponad 30-letnie doświadczenie jako lekarz pracowniczy, pracujący przy programach zdrowotnych dla pracodawców i jest uznawany za jednego z czołowych kanadyjskich ekspertów medycznych w temacie wpływu stosowania substancji na bezpieczeństwo pracy.

Impreza odbędzie się 3 maja, trwać będzie od 13:00 do 15:30. Wstęp kosztuje 25 dolarów dla członków PMTC oraz 100 dolarów dla osób nie będących członkami.

Dokładna lokalizacja zostanie podana podczas rejestracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.