nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

47% brytyjskiej opinii publicznej popiera legalizację marihuany

kannabis-cannabis-marihuana-kannabis-cannabis-marihuana-kannabis-cannabis-marihuana

Nowe badania, które wydano w sobotę wykazały, że 47% społeczeństwa Wielkiej Brytanii popiera teraz legalizację marihuany sprzedawanej przez licencjonowanych sprzedawców.
Z pozostałych osób 39% stwierdziło, że zostanie przy stanowisku przeciwnym legalizacji, podczas gdy 14% odpowiedziało „nie wiem”.

Wyniki pochodzą z niezależnych badań ORB nad grupą 2000 osób. Sondaż wykazał także, ze mężczyźni są bardziej skłonni do wspierania legalizacji niż kobiety (dla porównania: legalizację wspiera 53% mężczyzn i 41% kobiet). Klasa społeczna może być również czynnikiem wpływającym na wybór – 50% z górnej klasy AB wspiera legalizację, w porównaniu dla najniższego przedziału DE, gdzie czynnik wspierający legalizację plasuje się w obrębie 44%.

Szkocja była regionem o najwyższym poziomie poparcia legalizacji – 58%, kolejne miejsce zajął Londyn – 54%. Regionem o najniższym poparciu okazał się North East – 37%.

Odkrycia sugerują również, że społeczeństwo popiera propozycję Liberalnych Demokratów dotyczącą legalizacji marihuany. Przed zapytaniem o legalizację, respondenci zostali poinformowani o badaniu przeprowadzonym przez LD, które wykazało, że sprzedaż marihuany przez licencjonowanych sprzedawców może podnieść wpływy podatkowe o ponad 1 miliard funtów (1 funt brytyjski = 5.30 zł).

Wyniki sondażu pokazały także, że 33% osób uważa, iż posiadanie marihuany powinno być zalegalizowane, a dostępność leku ograniczona, a 14% uważa, że powinien być swobodny dostęp do kupowania oraz sprzedawania marihuany.

Spośród odpowiadających, 33% zadeklarowało, że próbowało zwykłej marihuany, a 15% stwierdziło, że próbowało marihuany zawierającej wysokie stężenie psychoaktywnego kannabinoidu THC.

W ankiecie poproszono także o wyrażenie opinii o legalność innych narkotyków i jeżeli chodzi o tytoń, to 10% osób twierdzi, że sprzedaż i kupno powinny być całkowicie nielegalne, 70% popiera łatwo dostępność tytoniu, a 64% osób twierdzi, że miało w swoim życiu styczność z tytoniem.
Jeżeli chodzi o alkohol – 90% osób badanych spożywało go, 83% twierdzi, że powinien być on legalny i łatwo dostępny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.