thc-thc.com.pl

Konferencja na temat marihuany do celów medycznych oferuje informacje na temat uprawy i wykorzystania konopi

marihuana-medyczna-marihuana-tabletki-thc-marinol-tabletki-z-marihuana-leczenie

Konferencji, zorganizowana przez Międzynarodową Akademię Farmaceutyczną, odbędzie się we wrześniu w Toronto, w Kanadzie. Będzie to największa konferencja tego rodzaju, która kiedykolwiek odbyła się w tym kraju.

Po raz pierwszy, najlepsze umysły specjalizujące się w marihuanie spotkają się w Kanadzie, aby omówić każdy aspekt przemysłu. Uczestnicy konferencji zyskają cenną wiedzę od najlepszych światowych praktyków biznesu, technologii, nauki, badań, przepisów ustawowych i wykonawczych marihuany w Kanadzie. Ustalone i przestarzałe postawy dotyczące kannabinoidów będą kwestionowane z aktualną wiedzą i badaniami, a eksperci będą oferować prognozy na najbliższe 3-5 lat branży.

Konferencja jest przeznaczona dla osób, które chcą wejść do branży lub usług dodatkowych, ale które są związane z perspektywą zakresu leczenia pacjenta. Skierowana jest ona do następujących grup: licencjonowani producenci, władze rządowe i regulacyjne, konsultanci, specjaliści branżowi, kontrolerzy jakości, lekarze, dostawcy plantatorów medycznej marihuany, pracownicy przychodni, inżynierowie, specjaliści, placówki kalibracji i walidacji, plantatorzy medycznej marihuany.

Międzynarodowa Akademia Farmaceutyczna (IPA) jest częścią Akademii Nauk Stosowanych (AAPS). Jest głównym organizatorem szkoleń, seminariów, konferencji, wystaw dla profesjonalistów farmacji, biotechnologii, urządzeń medycznych, projektów dotyczących naturalnego zdrowia, kosmetyków i podobnych branż.

IPA gromadzi ekspertów i liderów z całego świata, od wewnętrznych specjalistów branżowych poprzez środowiska akademickie, organy rządowe i firmy konsultingowe. Międzynarodowa Akademia Farmaceutyczna zorganizowała ponad 700 najwyższej jakości warsztatów, seminariów, konferencji, na tematy takie jak zgodność, jakość, walidacja, wykonanie, produkcja dla profesjonalistów w Ameryce Północnej, Europie i na Bliskim Wschodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.