thc-thc.com.pl

Analiza ekonomiczna medycznej marihuany w Australii

Nowe badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Sydney szacują, że przemysł medycznej marihuany w Australii może dać krajowi zarobek w wysokości ponad 100 milionów dolarów rocznie.

Australijski parlament federalny niedawno przyjął ustawę pozwalającą osobom poważnie chorym, na uzyskanie dostępu do medycznej marihuany – i pozwala na uprawianie jej do celów medycznych oraz naukowych.

Rząd Nowej Zelandii obecnie przegląda wytyczne dotyczące wniosków o medyczną marihuanę w kraju.

Michael Katz z Uniwersytetu w Sydney deklaruje, że papier był pierwszym tego rodzaju badaniem finansowym jak i badaniem dotyczącym potencjalnych korzyści leczniczych lokalnej branży medycznej marihuany w Australii.

Powiedział, że liczba 100 milionów dolarów stanowiła możliwie aktualny popyt na medyczną marihuanę, bez czynnika zwiększonego wykorzystania w przyszłości lub zarobków eksportowych.

Badania opierały się na danych z wielu istniejących rynków, w tym Izraela, Kanady i Holandii. Raport powstał we współpracy z firmą MGC Pharmaceuticals, jednej z wielu zaangażowanych w powstającym przemyśle.

Jak powiedział pan Katz, konopia powinna być traktowana tak samo, jak każdy inny lek pod względem skuteczności i bezpieczeństwa.

„Ludziom daje się różne opiaty jako środki przeciwbólowe, nikt nie patrzy na to, że ktoś inny korzysta z tego same źródła dla heroiny na przykład.

Jest to w większości lek medyczny. Tym, co chcemy zobaczyć w medycznej marihuanie jest to, że przechodzi przez te same procesy medyczne, jak każdy inny lek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.