sklep z nasionami marihuany, konopi indyjskich, nasiona thc, indoor i outdoor, feminizowane, automaty

Analiza ekonomiczna medycznej marihuany w Australii

Analiza ekonomiczna medycznej marihuany w Australii, thc thc.info

Nowe badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Sydney szacują, że przemysł medycznej marihuany w Australii może dać krajowi zarobek w wysokości ponad 100 milionów dolarów rocznie.

Australijski parlament federalny niedawno przyjął ustawę pozwalającą osobom poważnie chorym, na uzyskanie dostępu do medycznej marihuany – i pozwala na uprawianie jej do celów medycznych oraz naukowych.

Rząd Nowej Zelandii obecnie przegląda wytyczne dotyczące wniosków o medyczną marihuanę w kraju.

Michael Katz z Uniwersytetu w Sydney deklaruje, że papier był pierwszym tego rodzaju badaniem finansowym jak i badaniem dotyczącym potencjalnych korzyści leczniczych lokalnej branży medycznej marihuany w Australii.

Powiedział, że liczba 100 milionów dolarów stanowiła możliwie aktualny popyt na medyczną marihuanę, bez czynnika zwiększonego wykorzystania w przyszłości lub zarobków eksportowych.

Badania opierały się na danych z wielu istniejących rynków, w tym Izraela, Kanady i Holandii. Raport powstał we współpracy z firmą MGC Pharmaceuticals, jednej z wielu zaangażowanych w powstającym przemyśle.

Jak powiedział pan Katz, konopia powinna być traktowana tak samo, jak każdy inny lek pod względem skuteczności i bezpieczeństwa.

„Ludziom daje się różne opiaty jako środki przeciwbólowe, nikt nie patrzy na to, że ktoś inny korzysta z tego same źródła dla heroiny na przykład.

Jest to w większości lek medyczny. Tym, co chcemy zobaczyć w medycznej marihuanie jest to, że przechodzi przez te same procesy medyczne, jak każdy inny lek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.