nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Marihuana legalna w UK? Petycja już w parlamencie

Petycja nawołująca do legalizacji marihuany w Wielkiej Brytanii zebrała ponad 150 tys. podpisów. Oznacza to, że sprawą swobodnego stosowania i dopuszczenia do powszechnej sprzedaży popularnej na Wyspach używki zajmie się parlament. Dokument zatytułowany „Make the production, sale and use of cannabis legal” (ang. „Zalegalizujmy uprawę, stosowanie i sprzedaż marihuany”) zawiera dokładną analizę korzyści wynikających z takiego kroku. Dotyczą one sfery politycznej, finansowej oraz rynku pracy.

marihuana-legalna-w-uk-035688

Jak czytamy w petycji, legalizacja marihuany w UK pozwoliłaby na utworzenie ponad 10 tys. nowych miejsc pracy oraz zwiększenia rocznych wpływów z podatków o… blisko miliard funtów! „Do tego należy doliczyć oszczędności wynikających z braku konieczności ścigania użytkowników i dilerów marihuany. To blisko 400 mln funtów rocznie” – głosi dokument.

„Substancja ta jest znacznie mniej szkodliwa od alkoholu i znajduje wiele praktycznych zastosowań, także medycznych. Ludzie na całym świecie palili ją od ok. 4 tysięcy lat. Zjednoczone Królestwo postanowiło zabronić tego w 1925 roku” – czytamy.

Dokument podpisało już ponad 153 tys. osób. Oznacza to, że sprawą zajmie się parlament. Ma on dwa dni na ustalenie daty oficjalnej debaty na temat legalizacji marihuany oraz pięć dni na poinformowanie o oficjalnym stanowisku rządu w tej sprawie.

Petycja ws. legalizacji marihuany jest obecnie drugim najczęściej podpisywanym dokumentem w prowadzonym przez komitet parlamentarny serwisie. Pierwszą jest wezwanie do głosowania za wotum nieufności dla sekretarza zdrowia Jeremy’ego Hunta.

Palacze wstrzymują oddech

To kolejny w ostatnich dniach ważny sygnał dla wszystkich zwolenników legalizacji marihuany. Przypomnijmy, że ostatnio szerokim echem w brytyjskich mediach obiła się informacja o planach policji z Durham, która doszła do wniosku, że nie będzie już ścigać osób hodujących marihuanę na własny użytek – zamiast tego woli bowiem skupić się na walce z plantatorami i hurtownikami.

Z kolei międzynarodowe zespoły naukowców badających właściwości rośliny opublikowały ostatnio szereg artykułów informujących o jej pozytywnym wpływie na ludzkie zdrowie: udowodniono m.in. że marihuana zabija komórki rakowe i przyspiesza zrastanie złamanych kości.

źródło: polishexpress.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Marihuana legalna w UK? Petycja już w parlamencie”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.