nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Marihuana legalna w Waszyngtonie?

state-of-marijuana-header-599x385

Czy stolica kraju dołączy do rosnącej listy lokalizacji w USA, gdzie wyborcy zdecydowali się zalegalizować rekreacyjną marihuanę? Właśnie teraz, gdy przewaga jest na korzyść – ale są komplikacje.
W ciągu zaledwie kilku tygodni wyborcy w Alasce, Oregonie i Kolumbii będą głosować nad inicjatywą dekryminalizacji, regulacji i/lub legalizacji rekreacyjnego wykorzystania marihuany.

W Waszyngtonie wyborcy będą decydować na rzecz Inicjatywy 71, ustawy, która „uchyli wszelkie karne i cywilne sankcje wobec personalnego posiadania marihuany oraz pozwoli na limitowane, prywatne uprawy” co możemy przeczytać w TNYT.

Jeżeli ustawa przejdzie, obywatele będą mogli hodować do sześciu roślin w domach oraz legalnie oddawać naraz jedną uncję. W przeciwieństwie do prawa panującego w Kolorado, Waszyngton nie przewiduje przepisów dotyczących umożliwienia sprzedaży marihuany.
Ustawowy wiek posiadania to 21 lat.

Pomysł legalizacji marihuany w stolicy kraju okazał się kontrowersyjny. W przeciwieństwie do swojego medialnego rywala, TNYT, który zdecydowanie poparł legalizację marihuany, WP wyraził zdecydowany sprzeciw wobec Inicjatywy 71.

W prawdzie, WP wskazał pewne realne problemy z ustawą, a mianowicie, że faktycznie ludzie będą niezdolni do zakupu marihuany. Idealnie, jeżeli obywatele będą trzymać się przepisów i oddawać marihuanę jedynie w niewielkich ilościach. Ale czy jest to realne, że to będzie działać w ten właśnie sposób?

Zwolennicy wydają się mieć szanse po swojej stronie. Miesiąc temu, WP umieścił raport, z którego wynikało, że 65% jest za, 35% przeciw. Z podobnego sondażu podanego kilka miesięcy wcześniej wynikało niemal dokładnie to samo – zdecydowana przewaga zwolenników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.