nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Gubernator Kolorado nazywa głosujących za legalizacją marihuany „lekkomyślnymi”

California-marijuana

„Ja byłem przeciwny od samego początku,” mówi John Hickenlooper, który nazwał wyborców głosujących za tym, aby ich stan stał się pierwszym, który zalegalizuje rekreacyjne zastosowanie i sprzedaż marihuany „lekkomyślnymi”.

„Nie mówię, że to lekkomyślne, ponieważ będą mnie wszędzie cytować, ale jeżeli zależałoby to ode mnie to nie zrobiłbym tego. Byłem przeciwny od samego początku. W rzeczywistości, wszystko w porządku, ale do diabła – powiem, że to było lekkomyślne.”

Hickenlooper, demokrata, jest właśnie podczas kampanii przeciwko republikańskiemu kandydatowi (Bob Beauprez). Teraz, zaledwie cztery tygodnie przed wyborami, gubernator, który swój własny majątek zgromadził na rynku piwowarskim, robi interesujący wybór potępiając ustawę, która została uchwalona przez ponad 55% wyborców.

W odpowiedzi na pytanie, czy gubernator poleciłby legalizację innym stanom, IBT oświadcza w krótkim komunikacie, że legalizacja marihuany ma zwiększyć roczne przychody o ponad 40 milionów dolarów.

„Odkąd ustawa weszła w życie nie ma zbyt wiele dowodów na to, że wskaźniki przestępczości lub ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych wzrosły. W rzeczywistości, wydaje się być prawdą wynik przeciwny: Wskaźniki przestępczości były niższe w pierwszej połowie roku, a liczba ofiar śmiertelnych w wypadkach samochodowych w stanie jest w pobliżu najniższego zanotowanego rekordu.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.