thc-thc.com.pl

Gubernator Kolorado nazywa głosujących za legalizacją marihuany „lekkomyślnymi”

„Ja byłem przeciwny od samego początku,” mówi John Hickenlooper, który nazwał wyborców głosujących za tym, aby ich stan stał się pierwszym, który zalegalizuje rekreacyjne zastosowanie i sprzedaż marihuany „lekkomyślnymi”.

„Nie mówię, że to lekkomyślne, ponieważ będą mnie wszędzie cytować, ale jeżeli zależałoby to ode mnie to nie zrobiłbym tego. Byłem przeciwny od samego początku. W rzeczywistości, wszystko w porządku, ale do diabła – powiem, że to było lekkomyślne.”

Hickenlooper, demokrata, jest właśnie podczas kampanii przeciwko republikańskiemu kandydatowi (Bob Beauprez). Teraz, zaledwie cztery tygodnie przed wyborami, gubernator, który swój własny majątek zgromadził na rynku piwowarskim, robi interesujący wybór potępiając ustawę, która została uchwalona przez ponad 55% wyborców.

W odpowiedzi na pytanie, czy gubernator poleciłby legalizację innym stanom, IBT oświadcza w krótkim komunikacie, że legalizacja marihuany ma zwiększyć roczne przychody o ponad 40 milionów dolarów.

„Odkąd ustawa weszła w życie nie ma zbyt wiele dowodów na to, że wskaźniki przestępczości lub ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych wzrosły. W rzeczywistości, wydaje się być prawdą wynik przeciwny: Wskaźniki przestępczości były niższe w pierwszej połowie roku, a liczba ofiar śmiertelnych w wypadkach samochodowych w stanie jest w pobliżu najniższego zanotowanego rekordu.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.