nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Zbiory konopi w Kolorado

more-to-colorado-than-just-marijuana

Ostatnie żniwa konopi w Kolorado były pierwszymi w USA na skalę komercyjną od prawie 60 lat.
W tym miesiącu, rolnik w Kolorado zrobił coś, co nie zdarzyło się w Stanach Zjednoczonych od prawie sześciu dekad: Zbierał uprawy konopi przeznaczone do użytku komercyjnego.

Żniwa konopi w Kolorado, dzięki uprzejmości rolnika Ryana Loflina, mogą być historycznym momentem w historii Stanów Zjednoczonych. Jest on pierwszym, który wykorzystał na dużą skalę nowe konopne uwzględnienie uchwalone w ’12r., jako część Poprawki 64.

To uregulowanie to nie tylko zalegalizowanie rekreacyjnego zażywania i sprzedaży marihuany, ale także stworzone zasady „zasad i przepisów uprawy, przetwarzania i sprzedaży konopi przemysłowych”, wyjaśnia John Stroud Glenwood w TGII.

Wszystkie uprawy konopi w Kolorado są przedmiotem badań pod względem THC. W rzeczywistości stan ten definiuje konopie przemysłowe jako „rośliny z rodzaju konopi zawierających […] stężenie THC nie większe niż trzy dziesiąte na jeden procent suchej masy.

„TIHP rejestruje plantatorów konopi przemysłowych i próbek roślin w celu sprawdzenia, że stężenie THC w ich uprawach faktycznie nie przekracza 0,3% na suchą masę”, twierdzi na stronie internetowej Departament Rolnictwa w Kolorado. „Rejestracja jest wymagana zarówno przy produkcji przemysłowej, jak i również przy badaniach związanych z ich rozwojem.:

Ze sprzedaży produktów konopnych w USA osiągnięto szacunkowo w zeszłym roku 500 milionów dolarów.
Odkąd nowa ustawa weszła w życie w 2014 roku, stan jest na dobrej drodze do zwiększenia rocznych przychodów (więcej niż 40 milionów)dolarów w edukacji i innych priorytetach z podatków związanych z marihuaną.

Czy tak jak my jesteś podekscytowany powrotem hodowli konopi przemysłowych i handlowych w Stanach Zjednoczonych? A może jesteś sceptyczny wobec interesów handlowych i ingerencji rządu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Zbiory konopi w Kolorado”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.