thc-thc.com.pl

Zbiory konopi w Kolorado

more-to-colorado-than-just-marijuana

Ostatnie żniwa konopi w Kolorado były pierwszymi w USA na skalę komercyjną od prawie 60 lat.

W tym miesiącu, rolnik w Kolorado zrobił coś, co nie zdarzyło się w Stanach Zjednoczonych od prawie sześciu dekad: Zbierał uprawy konopi przeznaczone do użytku komercyjnego.

Żniwa konopi w Kolorado, dzięki uprzejmości rolnika Ryana Loflina, mogą być historycznym momentem w historii Stanów Zjednoczonych. Jest on pierwszym, który wykorzystał na dużą skalę nowe konopne uwzględnienie uchwalone w ’12r., jako część Poprawki 64.

To uregulowanie to nie tylko zalegalizowanie rekreacyjnego zażywania i sprzedaży marihuany, ale także stworzone zasady „zasad i przepisów uprawy, przetwarzania i sprzedaży konopi przemysłowych”, wyjaśnia John Stroud Glenwood w TGII.

Wszystkie uprawy konopi w Kolorado są przedmiotem badań pod względem THC. W rzeczywistości stan ten definiuje konopie przemysłowe jako „rośliny z rodzaju konopi zawierających […] stężenie THC nie większe niż trzy dziesiąte na jeden procent suchej masy.

„TIHP rejestruje plantatorów konopi przemysłowych i próbek roślin w celu sprawdzenia, że stężenie THC w ich uprawach faktycznie nie przekracza 0,3% na suchą masę”, twierdzi na stronie internetowej Departament Rolnictwa w Kolorado. „Rejestracja jest wymagana zarówno przy produkcji przemysłowej, jak i również przy badaniach związanych z ich rozwojem.:

Ze sprzedaży produktów konopnych w USA osiągnięto szacunkowo w zeszłym roku 500 milionów dolarów.

Odkąd nowa ustawa weszła w życie w 2014 roku, stan jest na dobrej drodze do zwiększenia rocznych przychodów (więcej niż 40 milionów)dolarów w edukacji i innych priorytetach z podatków związanych z marihuaną.

Czy tak jak my jesteś podekscytowany powrotem hodowli konopi przemysłowych i handlowych w Stanach Zjednoczonych? A może jesteś sceptyczny wobec interesów handlowych i ingerencji rządu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Zbiory konopi w Kolorado”


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.