nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Sprawa nieistniejącej spółki konopnej

woman-in-green

W przypadkach, gdy marihuana jest zaangażowana, zdarzają się dziwne rzeczy. W tej historii tak zwana firma konopna w Iowa wydaje się, jakby już poszła z dymem…
Iowa: kilka plakatów pojawiło się na pustym budynku w centrum miasta Cedar Rapids, reklamujących przyszłą siedzibę „Konopnej firmy w Iowa”, sugerując również datę rozpoczęcia działalności.

Plakaty, były ozdobione kłosami w kształcie liści marihuany sugerując tym samym, że lokalizacja będzie w przyszłości miejscem pierwszego ambulatorium za pośrednictwem strony internetowej IowaMarijuanaCompany.com.

Było to jednocześnie zaskoczeniem dla kilku mieszkańców, a w tym dla właścicieli budynku. Iowa nie należy obecnie do jednego z 23 stanów, które umożliwiają korzystanie z marihuany, chociaż dopuszcza „ograniczonej grupie obywateli z nieuleczalną padaczką” posiadać i używać pochodną konopi CBD, dzięki państwowej ustawie MCA, podpisanej przez gubernatora prawa na początku tego roku.

Nie zajęło długo, aby władze lokalne dowiedziały się o konopnym biznesie. Cała operacja szybko została uznana za oszustwo.

Jednak, było to dosyć skomplikowane oszustwo, w którym żartownisie ponieśli koszty stworzenia strony internetowej firmy bazującej w Iowa, a jak donoszą różne zgłoszenia – plakaty pojawiły się również na wielu innych budynkach.

Ci, którzy odwiedzili fałszywą stronę mogli również przejść do obszaru, w którym mogli zamówić towar taki jak między innymi kubki do kawy oraz koszulki z logo firmy.

Jak sądzisz – czy to tylko nieszkodliwy wybryk?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Sprawa nieistniejącej spółki konopnej”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.