thc-thc.com.pl

Sprawa nieistniejącej spółki konopnej

W przypadkach, gdy marihuana jest zaangażowana, zdarzają się dziwne rzeczy. W tej historii tak zwana firma konopna w Iowa wydaje się, jakby już poszła z dymem…

woman-in-green

Iowa: kilka plakatów pojawiło się na pustym budynku w centrum miasta Cedar Rapids, reklamujących przyszłą siedzibę „Konopnej firmy w Iowa”, sugerując również datę rozpoczęcia działalności.

Plakaty, były ozdobione kłosami w kształcie liści marihuany sugerując tym samym, że lokalizacja będzie w przyszłości miejscem pierwszego ambulatorium za pośrednictwem strony internetowej IowaMarijuanaCompany.com.

Było to jednocześnie zaskoczeniem dla kilku mieszkańców, a w tym dla właścicieli budynku. Iowa nie należy obecnie do jednego z 23 stanów, które umożliwiają korzystanie z marihuany, chociaż dopuszcza „ograniczonej grupie obywateli z nieuleczalną padaczką” posiadać i używać pochodną konopi CBD, dzięki państwowej ustawie MCA, podpisanej przez gubernatora prawa na początku tego roku.

Nie zajęło długo, aby władze lokalne dowiedziały się o konopnym biznesie. Cała operacja szybko została uznana za oszustwo.

Jednak, było to dosyć skomplikowane oszustwo, w którym żartownisie ponieśli koszty stworzenia strony internetowej firmy bazującej w Iowa, a jak donoszą różne zgłoszenia – plakaty pojawiły się również na wielu innych budynkach.

Ci, którzy odwiedzili fałszywą stronę mogli również przejść do obszaru, w którym mogli zamówić towar taki jak między innymi kubki do kawy oraz koszulki z logo firmy.

Jak sądzisz – czy to tylko nieszkodliwy wybryk?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

2 komentarze “Sprawa nieistniejącej spółki konopnej”


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.