sklep z nasionami marihuany, konopi, automatic, feminizowane

Legalna sprzedaż marihuany w Urugwaju

potdef_blog_cdn

Dzięki nowej ustawie Urugwaj, mały południowoamerykański kraj, będzie pierwszym, który zalegalizuje i ureguluje prawo dotyczące rekreacyjnego wykorzystania marihuany.
Położony pomiędzy bardziej znanymi sąsiadami jakimi są Brazylia i Argentyna, Urugwaj, małe, politycznie stosunkowo wyizolowany kraj, podejmuje się jednego z najbaczniej obserwowanych eksperymentów gospodarczych i społecznych na świecie: Chodzi o to, aby zalegalizować sankcje, regulacje i sprzedaż marihuany do rekreacyjnego użytku.

Rząd zaczął zbierać aplikacje od firm, które wyhodują i dostarczą konopie, które następnie będzie można sprzedać zarejestrowanym palaczom.

Apteki państwowe w Urugwaju „zaoferują substancję w cenie od 1 dolara (~ 3,89zł) za gram”, ale nabywcy muszą być wcześniej zarejestrowani, a ilość marihuany, którą mogą kupić „będzie ograniczona do zaledwie 10g tygodniowo.”

Innymi słowy, turystyka konopna – która obecnie kwitnie w Kolorado – nie jest na porządku dziennym w Urugwaju. Prezydent Mujica mówi, że tym, którzy szukają raju lepiej będzie w Kolorado.

Według IBT, prezydent Mujica jest krytyczny wobec amerykańskich wysiłków w sprawie legalizacji marihuany, nazywając system Kolorado „kompletną fikcją”, ponieważ nie śledzą oni marihuany po sprzedaży.

„System Urugwaju przeciwnie, będzie śledzić marihuanę po sprzedaży. Rząd będzie korzystać z systemu genetycznego oznaczania dla wszystkich swoich zatwierdzonych przez państwo szczepów marihuany. To pozwoli im sprawdzić marihuanę, czy była legalnie uprawiana i śledzić ją systemem podobnym do tego, który pozwala śledzić produkty od gospodarstwa na rynek.”

Inne na THC Info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Legalna sprzedaż marihuany w Urugwaju”

nasiona marihuany

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies, tylko w celu szybszego wczytywania strony. Akceptujesz je lub opuszczasz THC Info.