thc-thc.com.pl

Informacje na temat cannabis oraz konopi

Prawdziwy powód, dla którego marihuana została zakazana, nie ma nic wspólnego z jej wpływem na umysł i ciało.

MARIHUANA nie jest NIEBEZPIECZNA. Marihuana NIE jest szkodliwa ani dla twojego ciała ani umysłu. Marihuana NIE stanowi zagrożenia dla ogółu społeczeństwa. Stanowi jednak zagrożenie dla koncernów naftowych, przemysłu alkoholowego, tytoniowego i wielu korporacji chemicznych. Różne duże firmy, z dużą ilością dolarów i wpływów, starają się tłumić prawdę o marihuanie.

Prawda jest taka, że ​​gdyby marihuana była wykorzystywana do szerokiej gamy komercyjnych produktów, stworzyłaby przemysłową bombę atomową! Przedsiębiorcy nie są informowani o potencjalne produktowym marihuany. Najbogatsze osoby na świecie spiskują, rozpowszechniając błędne informacje na temat niezwykle wszechstronnej rośliny, która, jeśli byłaby właściwie używana, zrujnowałaby ich firmy.

Skąd się wzięło słowo „marihuana”? W połowie lat 30. XX w. słowo „marihuana” stworzono, aby zepsuć dobry wizerunek i fenomenalną historię rośliny konopnej. Niegdyś:

• Wszystkie podręczniki były wykonane z papieru konopnego lub lnianego aż do lat 80. XIX wieku; Hemp Paper Reconsisted, Jack Frazier, 1974.

• Można było PŁACIĆ PODATKI konopią jako walutą w Ameryce od 1631 r. do początków XIX wieku; LA Times, 12 sierpnia 1981 r.

• ODMOWA UPRAWY KONOPI w Ameryce w XVII i XVIII wieku, była NIEZGODNA z prawem! Odmawiając uprawy roślin cannabis można było nawet skończyć w więzienii; Hemp in Colonial Virginia, G. M. Herdon.

• George Washington, Thomas Jefferson i inni ojcowie założyciele UPRAWIALI KONOPIE; Jefferson nawet przemycał nasiona konopi z Chin do Francji, a następnie do Ameryki.

• Benjamin Franklin był właścicielem jednej z pierwszych wytwórni papieru w Ameryce i przetwarzał on konopie.

• Przez tysiące lat 90% wszystkich żagli i lin statków było wytwarzanych z konopi. Słowo „płótno” to niderlandzkie określenie konopi; Webster’s New World Dictionary.

• 80% wszystkich tekstyliów, tkanin, ubrań, pościeli, zasłon, pościeli itp. do lat dwudziestych XIX wieku wraz z wprowadzeniem dżinu bawełnianego produkowano z konopi.

• Pierwsze Biblie, mapy, mapy, flagę Betsy Ross, pierwsze projekty Deklaracji Niepodległości i Konstytucji zostały wykonane z pomocą konopi; Archiwa Rządu USA.

• Pierwszą uprawą uprawianą w wielu stanach USA była konopie. 1850 był szczytowym rokiem dla Kentucky, wyprodukowało ono 40 000 ton konopi. Konopie były największą uprawą gotówkową do XX wieku; Archiwa Państwowe.

• Najstarsze znane zapisy dotyczące hodowli konopi sięgają 5000 lat w Chinach, chociaż industrializacja konopi prawdopodobnie pochodzi z czasów starożytnego Egiptu.

• Obrazy autorstwa Rembranta, Gainsborougha, Van Gogha, a także większość wczesnych obrazów na płótnie były głównie malowane na lnie konopnym.

• W 1916 r. rząd USA przewidywał, że do lat 40. XX wieku cały papier będzie pochodził z konopi i że nie trzeba już wycinać drzew. Badania rządowe podają, że 1 akr konopi to 4,1 akra drzew. W trakcie prac były plany wdrożenia takich programów; Departament Rolnictwa.

• Do 1935 roku wysokiej jakości farby i lakiery były wytwarzane z oleju z nasion konopi. W Ameryce zużyto 58 000 ton nasion konopi do produkcji farb w 1935 roku.

• Pierwszy model samochodu Forda został zbudowany z myślą o działaniu z pomocą benzyny konopnej oraz był w CAŁOŚCI WYKONANY Z KONOPI!; Popular Mechanics, 1941.

• Konopie nazywano „Bilionową uprawą”. Był to pierwszy raz w historii, kiedy dochody z uprawy miały potencjał przekroczenia miliard dolarów; Popular Mechanics, luty 1938.

• Mechanical Engineering Magazine (luty 1938 r.) opublikowało artykuł zatytułowany „Najbardziej opłacalna i pożądana uprawa, jaką można uprawiać”. Stwierdzono, że jeśli konopie uprawiane byłyby przy użyciu technologii XX wieku, byłaby to jedna z największych roślin uprawnych w USA i reszcie świata.

KONSPIRACJA

Andrew Mellon został sekretarzem skarbu Hoovera i głównym inwestorem Duponta. Powołał swojego przyszłego bratanka, Harry’ego J. Anslingera, na szefa Federalnego Biura ds. Narkotyków i Niebezpiecznych Narkotyków.

Krótko po tym, konopie uznano za niebezpieczne i stwarzające zagrożenie dla ich miliardowych przedsiębiorstw. Aby ich dynastie pozostały nietknięte, konopie musiały odejść. Ci ludzie rozprzestrzenili niejasne meksykańskie slangowe słowo „marihuana” i wepchnęli je do świadomości Ameryki.

MANIPULACJA MEDIAMI

Medialny wybuch „żółtego dziennikarstwa” szalał pod koniec lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku. Gazety Hearsta publikowały historie podkreślające negatywne skutki stosowania marihuany. Wszelkiego rodzaju określenia pojawiały się na pierwszych stronach gazet. Czytelnicy dowiadywali się, że marihuana jest odpowiedzialna za wszystko – od wypadków samochodowych po utratę moralności.

Filmy takie jak „Reefer Madness” (1936), „Marihuana: Assassin of Youth” (1935) i „Marihuana: The Devil’s Weed” (1936) były propagandą zaprojektowaną przez tych przemysłowców, by stworzyć z marihuany wroga. Ich celem było uzyskanie poparcia społecznego, aby uchwalić prawa zakazujące stosowanie oraz uprawianie marihuany.

Posługiwano się między innymi takimi określeniami:

• niebezpieczny narkotyk
• szokujące akty przemocy
• wywołuje szaleństwo
• posiada efekty niszczące duszę
• pod wpływem marihuany zabił siekierą całą rodzinę
• bardziej okrutna oraz bardziej śmiertelna niż heroina.

Chyba możesz się domyślić, że społeczeństwo nakarmione takimi hasłami było co najmniej przerażone?

W latach trzydziestych ludzie byli bardzo naiwni; nie mieli możliwości zweryfikowania otrzymywanych informacji – media publiczne były ich jedynym źródłem. Ludzie byli jak owce czekające na poprowadzenie przez nielicznych znajdujących się u władzy. Nie kwestionowano autorytetu. Jeśli wiadomość przekazywana była w formie drukowanej lub za pomocą radia, po prostu wierzono, że musi to być prawda.

14 kwietnia 1937 r. ustawa podatkowa Prohibitive Marihuana Tax Law została bezpośrednio wniesiona do House Ways and Means Committee. Ta komisja jest jedyną, która może wprowadzać projekty ustaw do parlamentu bez konieczności poparcia innych komisji. Przewodniczący Ways and Means, Robert Doughton, był zwolennikiem Duponta. Tym działaniem zapewniono, że ustawa przejdzie przez Kongres.

Dr James Woodward, lekarz i prawnik, zeznał zbyt późno w imieniu American Medical Association. Powiedział komitetowi, że powodem, dla którego AMA nie potępiło wcześniej ustawy Marihuana Tax Law było to, że Stowarzyszenie nie wiedziało, że marihuana to właśnie konopie.

Niewiele osób zdało sobie wówczas sprawę, że śmiertelne zagrożenie, o którym czytali na pierwszych stronach Hearsta, było w rzeczywistości bierną konopię. AMA postrzegało marihuanę jako MEDYCYNĘ znajdującą się w licznych produktach leczniczych sprzedawanych w ciągu ostatnich stu lat.

We wrześniu 1937 roku konopie stały się nielegalne. Najbardziej użyteczna oraz znana uprawa stała się narkotykiem i od tego czasu nasza planeta cierpi.

Kongres zdelegalizował konopię, ponieważ uważano, że jest to najbardziej znany narkotyk powodujący przemoc. Anslinger, szef komisji ds. Narkotyków przez 31 lat, promował ideę, że marihuana powoduje, że użytkownicy zachowują się wyjątkowo brutalnie. W latach 50. XX wieku, pod komunistyczną groźbą McCarthyism, Anslinger powiedział dokładnie coś przeciwnego. Marihuana uspokaja tak bardzo, że żołnierzom nie chce się z nikim walczyć.

Dzisiaj nasza planeta znajduje się w ogromnych kłopotach. Ziemia dusi się coraz bardziej, ponieważ z jej powierzchni znikają duże połacie lasów deszczowych. Zanieczyszczenia, trucizny i chemikalia zabijają ludzi. Te wielkie problemy można by odwrócić, gdybyśmy uprzemysłowili konopie. Naturalna biomasa może zaspokoić wszystkie potrzeby energetyczne planety, które są obecnie zaspokajane przez paliwa kopalne. Zużyliśmy 80% naszych zasobów ropy i gazu. Potrzebujemy zasobów odnawialnych. Konopie mogą być również rozwiązaniem rosnących cen gazu.

CUDOWNA ROŚLINA

Konopie mają włókno wyższej jakości niż włókno drzewne. Do wytworzenia papieru z konopi potrzeba znacznie mniej żrących chemikaliów niż z drzew. Papier konopny nie żółknie i jest bardzo trwały. Roślina szybko rośnie do dojrzałości w sezonie – w całkowitym przeciwieństwie do tradycyjnych drzew.

WSZYSTKIE PRODUKTY WYTWARZANE Z TWORZYWA POWINNY BYĆ WYKONANE Z OLEJU Z NASION KONOPI. Tworzywa konopne są biodegradowalne! Z czasem ulegają one rozkładowi i nie szkodzą środowisku. Tworzywa sztuczne na bazie oleju, te, które znamy, szkodzą środowisku; nie rozkładają się i wyrządzają jedynie szkodu. Proces produkcji szerokiej gamy naturalnych (konopnych) tworzyw sztucznych nie niszczy rzek, jak robi to Dupont oraz inne firmy petrochemiczne. Ekologia nie pasuje do planów przemysłu naftowego i machiny politycznej. Produkty wykonane z konopi są bezpieczne i naturalne.

LEKI POWINNY BYĆ WYKONYWANE Z KONOPI. Powinniśmy wrócić do czasów, w których konopie indyjskie leczyły ludzi. „Medyczna marihuana” jest wydawana zgodnie z prawem tylko garstce ludzi, podczas gdy reszta z nas jest zmuszona do korzystania z systemu opartego na chemikaliach. Marihuana jest całkowicie bezpieczna dla ludzkiego ciała.

PROBLEMOWI GŁODU NA ŚWIECIE RÓWNIEŻ MOŻNA ZAPOBIEC. Z konopi można wytwarzać wiele różnych produktów spożywczych. Nasiona zawierają jedno z najwyższych źródeł białka w naturze. RÓWNIEŻ: posiadają dwa niezbędne kwasy tłuszczowe, które oczyszczają organizm z cholesterolu. Te niezbędne kwasy tłuszczowe nie występują nigdzie indziej w przyrodzie! Spożywanie nasion konopi jest najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojego ciała.

ODZIEŻ RÓWNIEŻ POWINNA BYĆ WYKONYWANA Z KONOPI. Odzież konopna jest niezwykle wytrzymała oraz trwała. Ubrania wykonane z konopi mogłyby posłużyć nawet twoim wnukom. W dzisiejszych czasach istnieją już amerykańskie firmy produkujące odzież konopną; zwykle posiadają one do 50% zawartości konopi. Tkaniny konopne powinny być wszędzie. Zamiast tego są prawie pod ziemią. Produkty najwyższej jakości z konopi nie mogą się reklamować w faszystowskiej telewizji. Kentucky, niegdyś stan najwyższej produkcji konopi, sprawił, że NIELEGALNE jest NOSZENIE odzieży konopnej! Czy możesz sobie wyobrazić, że możesz zostać wtrącony do więzienia za noszenie wysokiej jakości dżinsów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.