nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Najrzadsze nasiona 2018 roku

Top 5 najrzadszych odmian 2018 roku.

Są góry na które nigdy nie wejdziesz, rzeki, których nigdy nie przepłyniesz, i odmiany marihuany, których nigdy nie dotkniesz. Poniżej pięć najtrudniejszych do znalezienia odmian w 2018 roku.

1. Pinkman Goo

Ta rzadka odmiana może być zaliczana do jednych z najmocniejszych na świecie. Pinkman Goo stworzono podczas unikalnego procesu fotosyntezy rośliny. W testach Pinkman Goo wykazuje około 18 procent THC i jest to naprawdę niesamowita roślina.

2. The White

The White jest jedną z najmocniejszych o najrzadszych odmian jakie istnieją. Jest to hybryda, w której dominuje indica, a która może mieć aż 20 – 29 procent THC. W jej rodowodzie leżą popularne odmiany, takie jak na przykład White Fire OG, która sama w sobie jest potężną hybrydą.

3. Dr. Grinspoon

W latach sześćdziesiątych, w epoce w której stosowanie marihuany było tak samo powszechne jak spożywanie alkoholu, dr Lester Grinspoon postanowił zbadać ryzyko stosowania marihuany. Jednak naukowiec nie mógł go znaleźć, zmienił więc zdanie i zaczął walczyć w imię cannabis.

Na cześć dr Lestera powstała ta silna sativa. Dzięki 22 procentom THC, ta rzadka odmiana oferuje zniewalający i orzeźwiający haj.

4. Crystal Coma

Odmiana Crystal Coma to hybryda, w której dominuje sativa, a której rośliny pokryte są płaszczem kryształów i posiadają THC na poziomie 26 procent. Drzewo genealogiczne tej odmiany pokryte jest tajemnicą, choć wiele osób uważa że ta rzadka odmiana pochodzi z połączenia linii takich jak Skunk #1 oraz Cheese.

5. Malawi Gold

Odmiana Malawi Gold to sativa, która często uważana jest za najrzadszą odmianę na tej planecie. Malawi Gold pochodzi z afrykańskiego kraju – Malawia, z małej dzielnicy nazywanej Salima, która znajduje się w środkowej części kraju. Słodka, ale łagodna, Malawi Gold posiada THC w zakresie od 14 do 18 procent, co zapewnia przyjemny i wręcz medytacyjny haj.

Nasiona marihuany tych odmian konopi są jak na razie nie dostępne u renomowanych producentów ziaren, być może kiedyś to się zmieni. Ale w naszym sklepie z nasionami konopi znajdziesz masę ciekawych szczepów równie egzotycznych. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sklep z nasionami konopi, thc

cbd, olej z konopi

sklep z feminizowanymi nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.