thc-thc.com.pl

Najrzadsze Nasiona 2018 Roku

Top 5 najrzadszych odmian 2018 roku.

Są góry na które nigdy nie wejdziesz, rzeki, których nigdy nie przepłyniesz, i odmiany marihuany, których nigdy nie dotkniesz. Poniżej pięć najtrudniejszych do znalezienia odmian w 2018 roku.

1. Pinkman Goo

Ta rzadka odmiana może być zaliczana do jednych z najmocniejszych na świecie. Pinkman Goo stworzono podczas unikalnego procesu fotosyntezy rośliny. W testach Pinkman Goo wykazuje około 18 procent THC i jest to naprawdę niesamowita roślina.

2. The White

The White jest jedną z najmocniejszych o najrzadszych odmian jakie istnieją. Jest to hybryda, w której dominuje indica, a która może mieć aż 20 – 29 procent THC. W jej rodowodzie leżą popularne odmiany, takie jak na przykład White Fire OG, która sama w sobie jest potężną hybrydą.

3. Dr. Grinspoon

W latach sześćdziesiątych, w epoce w której stosowanie marihuany było tak samo powszechne jak spożywanie alkoholu, dr Lester Grinspoon postanowił zbadać ryzyko stosowania marihuany. Jednak naukowiec nie mógł go znaleźć, zmienił więc zdanie i zaczął walczyć w imię cannabis.

Na cześć dr Lestera powstała ta silna sativa. Dzięki 22 procentom THC, ta rzadka odmiana oferuje zniewalający i orzeźwiający haj.

4. Crystal Coma

Odmiana Crystal Coma to hybryda, w której dominuje sativa, a której rośliny pokryte są płaszczem kryształów i posiadają THC na poziomie 26 procent. Drzewo genealogiczne tej odmiany pokryte jest tajemnicą, choć wiele osób uważa że ta rzadka odmiana pochodzi z połączenia linii takich jak Skunk #1 oraz Cheese.

5. Malawi Gold

Odmiana Malawi Gold to sativa, która często uważana jest za najrzadszą odmianę na tej planecie. Malawi Gold pochodzi z afrykańskiego kraju – Malawia, z małej dzielnicy nazywanej Salima, która znajduje się w środkowej części kraju. Słodka, ale łagodna, Malawi Gold posiada THC w zakresie od 14 do 18 procent, co zapewnia przyjemny i wręcz medytacyjny haj.

Nasiona marihuany tych odmian konopi są jak na razie nie dostępne u renomowanych producentów ziaren, być może kiedyś to się zmieni. Ale w naszym sklepie z nasionami konopi znajdziesz masę ciekawych szczepów równie egzotycznych. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.