thc-thc.com.pl

TOP wskazówki na lepszą wydajność nasion

Wszyscy chcemy WIELKICH pąków, co do tego nie ma wątpliwości! Nauczenie się jak zwiększyć wydajność roślin marihuany jest tematem, którym musi zainteresować się każdy hodowca.

1. Wspieraj strukturę roślin.

Zwykle nazywane kratowaniem, praktyka ta jest starą sztuczką ogrodową, która promuje wzrost i pozwala roślinom wykorzystać ich potencjał.

Kratowanie zwykle obejmuje czasze lub kratownice wykonane z drewna, metalu lub bambusowych prętów, a w zależności od przestrzeni można je budować poziomo lub pionowo.

Celem krat jest umożliwienie uprawy roślin w taki sposób, aby uzyskać jak najwięcej światła.

2. Zwiększ rozmiar donicy/ pojemnika.

Jedną z rzeczy, która może zabijać potencjał twoich roślin, jest nieumożliwienie korzeniom uzyskania potrzebnych składników odżywczych.

W niektórych przypadkach, gdy roślina przechodzi przez cykle, jej korzenie mogą wyrosnąć z pojemnika. Uniemożliwia to właściwe pobieranie wody oraz składników odżywczych.

3. Zapewniaj roślinom zdrową dawkę składników odżywczych.

Wiele produktów na rynku opisywane jest jako magiczne eliksiry, jednak oczywiście wszystko sprowadza się do twojej pracowitości i konsekwencji.

Dostarczanie odpowiedniej dawki składników odżywczych podczas każdego etapu wzrostu twoich roślin zapewni, że będą one dojrzewać prawidłowo i unikniesz ewentualnych chorób.

4. Przycinanie.

Nic nie zwiększa tak wydajności niż pozbycie się grona martwych i suchych liści.

Przycinanie jest niezbędne, jeśli chcemy mieć pewność, że wszystkie zdrowe liście otrzymują swoje źródło energii. Bądź jednak ostrożny podczas przycinania, aby przez przypadek nie usunąć żadnych pąków.

5. Kontrola temperatury i wilgotności.

Na temperaturę oraz na poziom wilgotności wpływa przestrzeń uprawy, system wentylacyjny oraz oświetlenie.

Rośliny zwykle są dość wrażliwe jeśli chodzi o temperaturę, w której są uprawiane, a wilgotność wpływa na ich zdrowie, a także na produkcję żywicy.

6. Zbieranie pąków w odpowiednim czasie.

Jeden z większych błędów plantatorów to zbytnie ekscytowanie się swoimi pąkami i zbieranie ich zbyt wcześnie.

Łatwo ekscytować się sezonem zbiorów, ale jeśli przystąpisz do procesu zbyt wcześnie, możesz znacznie stracić na ilości otrzymanej marihuany i potencjale roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.