thc-thc.com.pl

Korzyści ze stosowania marihuany po treningu

Ćwiczenia fizyczne powodują dużo więcej reakcji w naszym organizmie niż tylko ból. Doświadczanie zmęczenia i nudności nie jest rzadkością, szczególnie po intensywnym treningu.

Medyczna marihuana jest naturalnie występującym ziołem o właściwościach medycznych, które można wykorzystać, aby pomóc sportowcom dbać o zdrowie. Stosowanie ibuprofenu przy pomocy w bólu mięśni jest wręcz codziennym zjawiskiem, ale niestety ten lek ma potencjalne toksyczne efekty uboczne. Zwłaszcza gdy jest nadużywany. Cannabis można stosować bez żadnych szkodliwych lub niebezpiecznych skutków ubocznych i może ono zapewniać bardzo potrzebną ulgę.

Tym, co czyni marihuanę tak skuteczną, jest jej zdolność do pracy z naszym systemem endokannabinoidowym (ECS). Zadaniem tego systemu jest regulacja wielu funkcji organizmu, od leczenia bólu po trawienie do stanu zdrowia neuronów.
Cannabis wiąże się z receptorami ECS, dzięki czemu może wpływać na naturalną chemię naszego organizmu na wiele pozytywnych sposobów. Istnieje wiele korzyści, których możesz doświadczyć poprzez włączenie marihuany do swojego życia.

Bez niepotrzebnego haju: miejscowe produkty z marihuaną nie przedostają się do krwiobiegu przez skórę. Nie musisz martwić się o żadne uboczne efekty psychotropowe przy użyciu kremów lub maści. Co więcej, większość artykułów medycznych zawiera CBD, które ma niesamowite właściwości zdrowotne.

Ulga w bólu: Głównym powodem, dla którego ludzie używają produkty zastosowania miejscowego z marihuaną jest pomoc w przeciwdziałaniu bolesnym odczuciom.
Właściwości przeciwbólowe cannabis nie ograniczają się do jednego rodzaju łagodzenia bólu – mogą pomóc w każdym rodzaju bólu, od bólu mięśni po ból stawów.

Działanie przeciwzapalne: Zapalenia są częstym skutkiem ubocznym ćwiczeń fizycznych. Cannabis ma silne działanie przeciwzapalne, które działa na nasz organizm, naturalnie hamując stany zapalne, a także łagodząc ból.

Relaks: Wiele osób pali marihuanę ze względu na jej relaksujące efekty. Jednakże środki zastosowania miejscowego zapewniają te same odczucia, łagodząc mięśnie i pomagając im się rozluźnić.

Pomoc w nudnościach: Marihuana jest jednym z najskuteczniejszych dostępnych leków przeciw nudnościom. Jej właściwości przeciwwymiotne są niepodważalne.

Zmniejszanie doświadczanych skurczów mięśni: Niezależnie od tego, czy napinałeś mięśnie, czy jesteś odwodniony, po treningu zwykle występują skurcze mięśni. Kannabinoidy w marihuanie mają właściwości przeciw spazmatyczne, które również pomagają w tym procesie.

Skoncentrowana pomoc: Produkty zastosowania miejscowego można stosować bezpośrednio na miejsce, które najbardziej potrzebuje ulgi. W przeciwieństwie do tabletek przeciwbólowych, które są połykane i uwalniane do krwiobiegu i rozprzestrzeniają się po całym ciele. Możesz także zastosować tyle maści lub kremu ile potrzebujesz, bez obawy przed niepożądanymi skutkami ubocznymi.

Poprawa w czasie regeneracji: Produkty zastosowania miejscowego z marihuaną pomagają czuć się w pełni zregenerowanym znacznie szybciej, co pozwala na kontynuowanie treningu bez przeszkód.
Wciąż nie znamy pełnego potencjały produktów zastosowania miejscowego i samego cannabis. Cannabis jest substancją zakazaną federalnie, co utrudnia prowadzenie badań klinicznych w Stanach Zjednoczonych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.