sklep z nasionami marihuany, różne odmiany auto z dużym plonem xxl

10 miast, które stosują najwięcej marihuany

10 miast, które stosują najwięcej marihuany, thc thc.info

10 głównych miast, które stosują najwięcej marihuany każdego roku.

Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, przemysł cannabis rozwija się w zawrotnym tempie. W zależności od źródła, wzrost sprzedaży legalnego przemysłu marihuany ma wzrosnąć o 23 do 35 procent w ujęciu rocznym w ciągu najbliższych kilku lat. Jest to wzrost, którego inwestorzy po prostu nie mogą zignorować, co jest głównym powodem, dla którego marihuana trafiła także na giełdę.

Z drugiej strony, nie tylko wzrost sprzedaży przyciąga inwestorów. W niemal każdym ważnym krajowym sondażu w USA Amerykanie zdecydowanie popierają pomysł legalizacji marihuany. Narodowa ankieta, Gallup, wykazała że najmocniejsze poparcie było w październiku 2017 roku, gdzie 64 procent obywateli opowiadało się za legalizacją, a Quinnipiac University w niezależnym badaniu przeprowadzonym w sierpniu zauważył, że 94 procent respondentów było za legalizacją medycznej marihuany.

Rosnące wsparcie i mocniejsza sprzedaż oznaczają jedno: ludzie spożywają dużo marihuany. Ale ile? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w Seedo i opublikowanym niedawno „2018 Cannabis Price Index.” Raport Seedo przeanalizował cenę za gram marihuany w 120 miastach na całym świecie, potencjalny podatek, który by pobierano, gdyby marihuana była opodatkowana tak jak papierosy i, co być może najciekawsze, przeanalizowano, które globalne miasta konsumują co roku najwięcej i najmniej marihuany w tonach metrycznych.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego powinniśmy dbać o to, które miasta konsumują najwięcej marihuany, odpowiedź jest prosta: opinia publiczna się zmienia i daje entuzjastom marihuany oraz inwestorom wskazówkę, które regiony świata mogą złagodzić swoje stanowisko odnośnie cannabis lub nawet skorzystać z legalizacji na poziomie rekreacyjnym.

1. Nowy Jork – USA – 77.44
2. Karachi – Pakistan – 41.95
3. Nowe Delhi – Indie – 38.26
4. Los Angeles – USA – 36.06
5. Kair – Egipt – 32.59
6. Mumbai – Indie – 32.38
7. Londyn – Wielka Brytania – 31.4
8. Chicago – USA – 24.54
9. Moskwa – Rosja – 22.87
10. Toronto – Kanada – 22.75

Co jest najbardziej zaskakujące w powyższych danych? Po pierwsze to, że cztery z dziesięciu największych miast o najwyższym rocznym zużyciu znajdują się w Ameryce Północnej, w tym trzy amerykańskie miasta w pierwszej ósemce. Ciekawe, czy Los Angeles wejdzie jeszcze wyżej po tym, jak w pełni zalegalizowano rekreacyjną marihuanę, a legalna sprzedaż rozpoczęła się stosunkowo niedawno – 1 stycznia 2018 roku.

Godne uwagi jest również to, że marihuana jest całkowicie nielegalna w trzech z tych miast – Karachi, Kair, Londyn.
Jednak kara za bycie złapanym z marihuaną nie jest szczególnie surowa w tych miastach.

Mimo, że przemysł cannabis nie jest do końca statyczny, to czas, aby inwestorzy uwierzyli, że zmiany dotyczące prawa są realne i wiele z tych miast może już niedługo stać się liderami w sprzedaży i dystrybucji rośliny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.