thc-thc.com.pl

Russ Hudson żyje marzeniem każdego palacza marihuany

Russ Hudson wie, że sukces rodzi się z niezliczonych niepowodzeń – zwłaszcza, gdy próbujesz się włamać do przemysłu strzeżonego przez prawne blokady. Obecnie Hudson spędza swoje dni paląc jointy, testując odmiany z całego świata i dostając za to obfite zapłaty. Ale zdobycie wymarzonej pracy wymagało zapłacenia pewnej ceny.

Na długiej drodze do wymarzonej pracy Hudsona jako konsultanta i testera marihuany było wiele wyżej wspomnianych niepowodzeń. „Kiedyś straciłem pracę w NASA przez oblanie testu narkotykowego, a następnie spędziłem sporo czasu w więzieniu, zarówno za uprawę jak i handel” – wynika z jednego z jego pierwszych postów na blogu. Kiedy w 2012 roku po raz pierwszy dostał się do branży marihuany, w Kolorado i Waszyngtonie zaczęto legalizować rekreacyjną marihuanę. Był to przełomowy moment dla przemysłu konopnego, ale Hudson wiedział, że bez zgody federalnej Stany Zjednoczone są daleko od powszechnej akceptacji. Zamiast czekać na stopniową proliferację legalnego przemysłu marihuany w Stanach, Hudson zdecydował się przenieść do kraju, w którym prawo dotyczące marihuany było już spokojne: Hiszpania.

Pomimo liberalnego podejścia, Hiszpania jest domem dla dziwnego, ale legalnego krajobrazu marihuany. Barcelona zezwala niektórym zakładom, zwanym klubami cannabis, na otwieranie swoich drzwi dla palaczy marihuany, zapewniając bezpieczną i legalną przestrzeń do spożywania cannabis. Miłośnicy marihuany mogą legalnie nabywać do pięciu gramów marihuany dziennie z takiego klubu, ale wynoszenie produktów poza miejsce zakupu prowadzi do złamania prawa. W Hiszpanii transport i uprawa marihuany są nielegalne. Istnieje około 300 klubów dla palaczy, niektóre są licencjonowane, inne nie. To w tych klubach Hudson pali nowe odmiany marihuany, aby sprawdzać ich jakość, smak, aromat i efekty psychoaktywne.

„Nigdy nie myślałem, kiedy byłem 16 – letnim dzieciakiem, który z trudem rolował jointa, że pewnego dnia biznes, który tak bardzo szanuję zacznie szanować mnie w sposób, w który będzie chciał znać moje zdanie na temat danego produktu.”

Oficjalne tytuły Hudsona to dyrektor CannaBizConsultant.com, i założyciel MarijuanaGames.org. Hudson rozpoczyna swój dzień wcześnie, sprawdza pocztę elektroniczną, a resztę dnia spędza podróżując do różnych klubów z marihuany i poznając przedstawicieli branży. W klubach, Hudson używa do palenia bongo, a następnie zapisuje swoje spostrzeżenia w notatniku, który później stosuje do tworzenia recenzji online i nakręcania plików wideo. Proces recenzji dzieli na kilka różnych elementów: wygląd, zapach, smak, moc, efekty psychoaktywne, czas trwania efektów.

Hudson robi również wysokiej jakości fotografie.

Strona internetowa Hudsona posiada spis aptek, kafejek z marihuaną, prawników zajmujących się cannabis i katalog klubów z marihuaną. Ma on nadzieję, że ten zasób może być pomocny zarówno dla entuzjastów marihuany jak i pacjentów medycznych, takich jak on. Hudson stosuje medyczną marihuanę, aby leczyć PTSD, które nabył dorastając bez dachu nad głową i bez rodziców.

Hudson uważa, że marihuana poprawia niemal każdy aspekt życia, od gry w szachy, prowadzenie biznesu, po proste oglądanie filmów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.