thc-thc.com.pl

Przewodnik dla podróżujących

Przewodnik dla podróżujących zainteresowanych kupnem cannabis w Kolorado.

„Była 7 wieczorem w środę, ale czułem się jakby był co najmniej piątek, pary i grupy znajomych cicho rozmawiały, czekając na swoją kolej, aby wejść do środka. Sądząc po tłumie, z łatwością można było pomyśleć, że to najgorętszy klub w Kolorado – gdyby tylko nie lekko słodki zapach marihuany pochodzący ze środka lokalu.”

Witamy w świecie legalnej marihuany rekreacyjnej. Niezależnie od tego, czy jesteś nowy w tym świecie, czy posiadasz już długoletni staż, zapraszamy do przeczytania.

Wskazówka: Jeśli zamierzasz kupić marihuanę, weź ze sobą ważny dowód tożsamości ze zdjęciem. Jest to bardzo sztywna zasada, bez względu na to, gdzie masz zamiar dokonać swojego zakupu. Jeśli nie jesteś Amerykaninem, polecamy wziąć ze sobą paszport, ponieważ niektóre przychodnie mogą nie przyjmować międzynarodowych dokumentów.

1. Trzymaj się z daleka od turystycznych aptek

Jeśli nie jesteś nowy w świecie marihuany i wiesz, co chcesz kupić, warto wypróbować mniejsze sklepy z cannabis.

Miejscowi polecają Euflora, Good Chemistry, Cannabis Station i Mile High Green Cross. Jeśli będziesz miał problemy spróbuj użyć Weedmaps lub CannaMaps. Możesz filtrować wyniki według odmiany marihuany, lokalizacji, ceny, i szeregu innych zmiennych.

2. Przynieś ze sobą gotówkę

Ze względu na to, że marihuana znajduje się w pętli prawnej, transakcje jej dotyczące odbywają się zazwyczaj za pomocą gotówki. Sami kiedyś popełniliśmy ten błąd i musieliśmy wrócić się do pokoju hotelowego.

3. Jeśli wiesz jak rolować jointy, kupuj „kwiaty” lub luźną marihuanę

Cena za jointa wynosi około 6 – 8 dolarów i zawiera (średnio) nieco mniej niż pół grama cannabis, a zazwyczaj w przeliczeniu pół grama marihuany kosztuje tyle samo.
O wiele bardziej opłacalne jest kupowanie luźnej marihuany i rolowanie jointów samemu.

4. Nie pal w swoim pokoju hotelowym

Publiczna konsumpcja marihuany jest w Denver zabroniona, a mandat oscyluje w okolicy 150 dolarów, ale to nie oznacza, że możesz tym samym palić cannabis w swoim pokoju hotelowym.

O ile hotel nie jest reklamowany jako przyjazny dla 420, co oznacza, że można palić w środku, za palenie marihuany zostanie naliczona dodatkowa opłata – to samo dotyczy rezerwacji z ramienia Airbnb.

Wskazówka: Jeśli planujesz palić marihuanę na świeżym powietrzu podczas pobytu w Kolorado, pamiętaj aby trzymać się z dala od parków, lasów oraz zabytków, ponieważ są one obsługiwane przez rząd federalny, co oznacza, iż nielegalne jest palenie w którymkolwiek z tych obszarów. Złamanie tego przepisu skutkować może ogromną grzywną i nawet sześcioma miesiącami w więzieniu, co brzmi jak niekoniecznie pozytywne zakończenie wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.