nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

80 – letni diler ukarany więzieniem

Boston – 80 – letni mężczyzna, który prowadził rozrastającą się działalność polegającą na sprzedaży marihuany, która obejmowała kilka stanów w USA (a zapisy sięgają aż 1992 roku) został skazany na 10 lat więzienia.

Marshall Dion przyznał się do winy w zeszłym roku – narkotyki, pranie brudnych pieniędzy – a wtorkowe skazanie w Massachusetts było ostatnim rozdziałem w długiej, barwnej historii z organami ścigania.

Mężczyzna w 1985 roku rozbił samolot jednosilnikowy, który pilotował w hrabstwie Kenosha w stanie Wisconsin, łamiąc sobie przy tym dwie kostki. Kiedy na miejsce przybyli zastępcy szeryfa, mężczyzna czołgał się po błotnistym polu, a pieniądze unosiły się w powietrzu. Rządowi udało się zatrzymać prawie 112.000 dolarów w gotówce z miejsca wypadku po tym, jak sędzia stwierdził, że są to prawdopodobnie wpływy z narkotyków, ale Dion nie został o nic oskarżony.

Kiedy policja w Junction City Kansas zatrzymała go za przekroczenie prędkości w 2013 roku, znaleziono w jego samochodzie około 828.000 dolarów w gotówce. Śledztwo federalne doprowadziło władze do Massachusetts i Arizony, gdzie znaleziono około 15 milionów dolarów w gotówce, prawie 400 funtów marihuany i księgi rachunkowe, w których opisano transakcje narkotykowe sięgające 1992 roku.

Na początku tego miesiąca sędzia okręgowy USA Denise Casper odrzucił porozumienie w sprawie zarzutów, w którym domagano się kary w wysokości 5 – 7 lat więzienia dla Dion. Jego prawnicy osiągnęli nowe porozumienie z prokuratorami, którzy domagali się kary od pięciu do dziesięciu lat. Sędzia Denise Casper Skazał go na maksymalny wyrok podczas rozprawy w Sądzie Okręgowym Stanów Zjednoczonych.

Dion został aresztowany już w 2013 roku, więc odbył już 2,5 lat wyroku. Odmówił wystąpienia do sądu podczas przesłuchania skazującego.

Prawnik Dion, Hank Brennan starał się o pięcioletni wyrok. Powiedział, że Dion nigdy nie użył przemocy i żył prostym życiem, pomimo dużej ilości gotówki jaką dawał mu jego biznes.

„Nie miał w sobie tej woli chciwości, władzy, naciski. Jest on prostym człowiekiem, który żył bardzo rutynowym i pełnym przyzwyczajeń życiem,” powiedział Brennan po przesłuchaniu.

Prokuratorzy zalecili wyrok co najmniej 6 lat. Rzeczniczka prokuratorów nie podjęła natychmiastowego wezwania do uzyskania komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “80 – letni diler ukarany więzieniem”

sklep z nasionami konopi, thc

cbd, olej z konopi

sklep z feminizowanymi nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.