nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Argentyna legalizuje medyczną marihuanę

Argentyna legalizuje medyczną marihuanę i tworzy nowy program badawczy.

Ustawodawstwo ustanawia ramy regulacje do przepisywania i dystrybucji medycznej marihuany dla pacjentów.

Buenos Aires, Argentyna – Senat Argentyny wydał ostateczną aprobatę prawną do projektu ustawy legalizującej stosowanie oleju z cannabis i innych pochodnych marihuany do celów medycznych, a także ustanawiający ramy prawne dla państwa w zakresie przepisywania i rozprowadzania ich wśród pacjentów.

Ustawodawstwo zatwierdzone przez senatorów tworzy również program badań nad medyczną marihuaną w Ministerstwie Zdrowia, który musi „zagwarantować wolny dostęp: do oleju z cannabis i innych pochodnych pacjentom, którzy dołączą do programu. Ustawodawstwo zostało przyjęte wcześniej przez Chamber of Deputies.

„W historie wielkie rzeczy zawsze przychodzą małymi krokami” – powiedziała Valeria Salech, prezes prywatnej pro – medycznej grupy cannabis o nazwie Mamma Cultiva Argentina, która twierdzi, że marihuana może radykalnie zmienić jakość życia dzieci cierpiących na wszystko, począwszy od HIV a skończywszy na epilepsji.

Jej grupa już lobbuje, aby dalej wprowadzać ustawodawstwo, aby umożliwić rodzinom pacjentów uprawianie własnej marihuany.

Zgodnie z nowym ustawodawstwem agencje rządowe będą uprawnione do uprawiania marihuany do celów badawczych oraz do produkcji oleju z cannabis i pochodnych dla pacjentów. Państwo może importować cannabis, dopóki nie będzie ono produkowane lokalnie.

Inne narody w Ameryce Łacińskiej debatują również nad medycznym zastosowaniem marihuany. Ale jak do tej pory, Urugwaj jest jedynym krajem w Ameryce Południowej, który zalegalizował rekreacyjną marihuanę.

W USA wyborcy z Kalifornii, Massachusetts, Maine i Nevady zatwierdzili w zeszłym roku rekreacyjne zastosowanie marihuany, dołączając tym samym do Kolorado, Waszyngtonu, Oregonu i Alaski. Urzędnicy Kanadyjscy powiedzieli niedawno, że mają nadzieję na legalizację rekreacyjnej marihuany w 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Argentyna legalizuje medyczną marihuanę”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.