thc-thc.com.pl

Stosowanie marihuany przy nudnościach

Ze względu na to, że każda odmiana marihuany posiada inny stosunek CBD:THC, za jej pomocą możliwe jest leczenie szeregu różnych stanów chorobowych. Tak jak niektóre odmiany są dobre na bóle głowy, istnieją także takie, które idealnie sprawdzą się przy wymiotach i nudnościach. W rzeczywistości, nudności mogą być jednym z niewielu objawów, które można wyleczyć zarówno za pomocą odmian indica, sativa jak i tych hybrydowych. Wiele badań wykazało, że marihuana jest skutecznym sposobem leczenia nudności i wymiotów. W jednym badaniu z 1975 roku stwierdzono, że każdy z 20 uczestników odczuł ulgę w mdłościach po zastosowaniu produktów z THC.

Niezależnie od tego, czy doświadczasz mdłości jako objawu choroby czy też efektu ubocznego leczenia, marihuana może pomóc.

Oto kilka odmian, które możesz wypróbować:

• Durban Poison: Ta czysta odmiana sativa jest dobrze znana z mocnych efektów i zwalczania kilku bolesnych lub nieprzyjemnych objawów na raz. Rozpoznasz ją po słodkim zapachu i energetyzujących efektach. Idealna jeśli dodatkowo chcesz zachować produktywność lub leczyć wszystkie niedogodności naraz.

• Sour Diesel: Ta odmiana sativa jest jedną z najpopularniejszych. Przy stężeniu THC wynoszącym od 21 do 22 procent, Sour Diesel dobrze sprawdzi się podczas nudności, a także migren i depresji.

• OG Kush: Jest to odmiana sativa znana przede wszystkim z efektów podnoszących na duchu, które również zwalczają migreny, depresję i mdłości. Wiele osób wierzy, że OG Kush jest najlepszą odmianą w walce z chorobami terminalnymi.

• Headband: Jako kombinacja OG Kush i Sour Diesel, Headband jest idealną odmianą hybrydową do zwalczania nudności. Idealnie sprawdzi się również w redukowaniu bólu, łagodzeniu stresu i promowaniu relaksu.

• Lemon Haze: Odmiana posiada charakterystyczny zapach świeżo obieranej cytryny i doskonale sprawdza się we wszelkich stanach żołądkowych. Dzięki zielono-żółtemu zabarwieniu, świeżemu zapachowi i wysokiej zawartości THC staniesz się pełny energii i szczęścia.

• Chocolope: Kolejną odmianą sativa, którą można stosować w leczeniu nudności jest Chocolope. Dzięki ziemisto – kawowym aromatom i euforycznym efektom, z pewnością będziesz chciła z tej odmiany korzystać codziennie.

• Blue Dream: Jako hybryda (sativa: indica – 50:50) Blue Dream ma tendencję do dostosowywania się do sytuacji, w której znajduje się użytkownik. Stosuj tę odmianę do łagodzenia nudności zarówno w dzień jak i w nocy.

• Lavender: Odmiana ta znana jest z leczenia chronicznego bólu, stanów zapalnych i nudności bez odczuwania przez użytkownika haju. Jednak trzeba na nią uważać, ponieważ powoduje także senność co sprawia, że najlepiej stosować ją tuż przed pójściem spać.

• Blueberry: Blueberry to jedna z najbardziej relaksujących odmian marihuany. Po dziesięcioleciach doskonalenia procesu uprawy, odmiana Blueberry, którą znamy dzisiaj jest w stanie łagodzić ból, stres, mdłości a także wiele innych stanów.

• Purple Urkle: Purple Urkle bardzo łatwo można rozpoznać dzięki jej charakterystycznemu zapachowi będącemu połączeniem jagód i winogron. Odmiana znana jest z powodowania głębokiego uczucia relaksu przy jednoczesnym łagodzeniu wszelkich dolegliwości bólowych, a także nudności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.