nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Stosowanie marihuany przy nudnościach

Ze względu na to, że każda odmiana marihuany posiada inny stosunek CBD:THC, za jej pomocą możliwe jest leczenie szeregu różnych stanów chorobowych. Tak jak niektóre odmiany są dobre na bóle głowy, istnieją także takie, które idealnie sprawdzą się przy wymiotach i nudnościach. W rzeczywistości, nudności mogą być jednym z niewielu objawów, które można wyleczyć zarówno za pomocą odmian indica, sativa jak i tych hybrydowych. Wiele badań wykazało, że marihuana jest skutecznym sposobem leczenia nudności i wymiotów. W jednym badaniu z 1975 roku stwierdzono, że każdy z 20 uczestników odczuł ulgę w mdłościach po zastosowaniu produktów z THC.

Niezależnie od tego, czy doświadczasz mdłości jako objawu choroby czy też efektu ubocznego leczenia, marihuana może pomóc.

Oto kilka odmian, które możesz wypróbować:

• Durban Poison: Ta czysta odmiana sativa jest dobrze znana z mocnych efektów i zwalczania kilku bolesnych lub nieprzyjemnych objawów na raz. Rozpoznasz ją po słodkim zapachu i energetyzujących efektach. Idealna jeśli dodatkowo chcesz zachować produktywność lub leczyć wszystkie niedogodności naraz.

• Sour Diesel: Ta odmiana sativa jest jedną z najpopularniejszych. Przy stężeniu THC wynoszącym od 21 do 22 procent, Sour Diesel dobrze sprawdzi się podczas nudności, a także migren i depresji.

• OG Kush: Jest to odmiana sativa znana przede wszystkim z efektów podnoszących na duchu, które również zwalczają migreny, depresję i mdłości. Wiele osób wierzy, że OG Kush jest najlepszą odmianą w walce z chorobami terminalnymi.

• Headband: Jako kombinacja OG Kush i Sour Diesel, Headband jest idealną odmianą hybrydową do zwalczania nudności. Idealnie sprawdzi się również w redukowaniu bólu, łagodzeniu stresu i promowaniu relaksu.

• Lemon Haze: Odmiana posiada charakterystyczny zapach świeżo obieranej cytryny i doskonale sprawdza się we wszelkich stanach żołądkowych. Dzięki zielono-żółtemu zabarwieniu, świeżemu zapachowi i wysokiej zawartości THC staniesz się pełny energii i szczęścia.

• Chocolope: Kolejną odmianą sativa, którą można stosować w leczeniu nudności jest Chocolope. Dzięki ziemisto – kawowym aromatom i euforycznym efektom, z pewnością będziesz chciła z tej odmiany korzystać codziennie.

• Blue Dream: Jako hybryda (sativa: indica – 50:50) Blue Dream ma tendencję do dostosowywania się do sytuacji, w której znajduje się użytkownik. Stosuj tę odmianę do łagodzenia nudności zarówno w dzień jak i w nocy.

• Lavender: Odmiana ta znana jest z leczenia chronicznego bólu, stanów zapalnych i nudności bez odczuwania przez użytkownika haju. Jednak trzeba na nią uważać, ponieważ powoduje także senność co sprawia, że najlepiej stosować ją tuż przed pójściem spać.

• Blueberry: Blueberry to jedna z najbardziej relaksujących odmian marihuany. Po dziesięcioleciach doskonalenia procesu uprawy, odmiana Blueberry, którą znamy dzisiaj jest w stanie łagodzić ból, stres, mdłości a także wiele innych stanów.

• Purple Urkle: Purple Urkle bardzo łatwo można rozpoznać dzięki jej charakterystycznemu zapachowi będącemu połączeniem jagód i winogron. Odmiana znana jest z powodowania głębokiego uczucia relaksu przy jednoczesnym łagodzeniu wszelkich dolegliwości bólowych, a także nudności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.