nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Stany USA, w których musisz uważać podwójnie

Mimo, że w ciągu ostatnich 3 – 4 lata podejmowane są działania legislacyjne i kulturowe w zakresie marihuany, przed USA nadal długa droga na ustabilizowanie pełnego dostępu do medycznej i rekreacyjnej marihuany. Obecnie setki tysiące osób otrzymują mandaty lub odsiadują karę w więzieniu za proste posiadanie lub użycie cannabis. Z każdym dniem kryminalizacja marihuany jest coraz mniej sensowna. Argumenty takie jak „to narkotyk”, „jest szkodliwa”, „zwiększa poziom przestępczości” łatwo wyeliminowane zostały przez fakty, a mimo to kilka stanów nadal nalega na egzekwowanie surowych kar.

1. Wisconsin

Posiadanie jakiejkolwiek ilości marihuany powoduje poważne zarzuty, dochodzące do 6 miesięcy więzienia. Stan niedawno przyjął prawo dotyczące medycznej marihuany, które pozwala tylko na stosowanie produktów zawierających CBD w leczeniu naprawdę ciężkich stanów.

2. Floryda

Na Florydzie rekreacyjne posiadanie „20 gramów cannabis lub mniej jest przestępstwem za które grozi 12 miesięcy pozbawienia wolności i grzywna w wysokości 1.000 dolarów”. Posiadanie więcej niż 20 gramów marihuany jest przestępstwem, którego następstwem jest do 5 lat więzienia oraz grzywna w wysokości 5.000 dolarów!

Prawdopodobnie najtrudniejszym aspektem prawa na Florydzie jest to, że wyroki skazujące powodują automatycznie zawieszenie licencji kierowcy na rok, niezależnie od tego, czy pojazd był zamieszany w przestępstwo czy nie.

3. Arizona

Każde ilości cannabis wynoszące do 1kg traktowane są jako przestępstwo klasy 6, a kara za nie wynosi od 4 miesięcy do 2 lat więzienia oraz grzywną, która maksymalnie może wynieść 150.000 dolarów.

Nawet nie rozważaj tutaj sprzedaży lub uprawy, ponieważ grozi to wyrokiem wynoszącym minimum 1 – 2 lata jeśli ilość marihuany wynosi poniżej 1kg, a jeśli powyżej 1kg – 12,5 roku.

4. Indiana

Posiadanie jakiejkolwiek ilości cannabis w stanie Indiana grozi 180 dniowym więzieniem. Stan przyjął własne prawo dotyczące medycznej marihuany, aby umożliwić stosowanie leków oraz badań i sprzedaży produktów konopnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Stany USA, w których musisz uważać podwójnie”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.