thc-thc.com.pl

4 powody na wyciskanie soków z kannabis

sokowanie-cannabis-sok-z-cannabis

Oprócz owoców i warzyw, jak się okazuje, konopia także może być dodana do sokowirówki.

Dla osób niezaznajomionych ze zjawiskiem wyciskania soku, proces robienia go z konopi jest zaskakująco prosty. Wszystko czego tak naprawdę potrzebujesz to wyciskarka/ blender/ sokowirówka i świeży surowiec.

Ale jakie są zalety świeżo wyciskanych soków z marihuany?

1. Unikanie haju
Podczas, gdy negatywne aspekty haju są często dyskutowane, faktem jest, że niektórzy ludzie preferują konopie bez efektów psychoaktywnych. To właśnie okazja, gdzie przyda się wyciskanie soku.

Ponieważ ciepło wymagane jest do konwersji THCA w THC, jego psychoaktywną formę, wyciskanie soku jest sposobem na uzyskanie wielu korzyści płynących z konopi bez doświadczania haju.

2. Przyjmowanie większych dawek
Idąc tym samym tropem, niedoświadczanie haju ułatwia przyjmowanie większych dawek konopi, a zatem więcej składników medycznych, znanych również jako kannabinoidy.

Jednym z lekarzy, który zaleca wyciskanie soków jest dr William Courtney, założyciel Międzynarodowej Fundacji Cannabis. Według dr Courtney THC może być stosowane w dawce setek miligramów, gdy jest w postaci kwasu. Jednakże, po podgrzaniu, tolerowana dawka spada do 10mg dziennie.

Sok kannabis zawiera również CBDA, formę kwasową CBD.

3. Wszechstronność
Sok z konopi można mieszać z różnymi innymi składnikami do tworzenia wyśmienitych napoi idealnych o dowolnej porze dnia.

Łatwiejszym jest także picie soku z konopi podczas pracy, jazdy samochodem i w innych miejscach, gdzie palenie i waporyzowanie może być niewygodne lub zabronione.

4. Zapobieganie chorobom
Choć marihuana często jest postrzegana jako lek na choroby przewlekłe, zawarcie jej w diecie może być świetnym sposobem na zachowanie zdrowia i profilaktykę różnych chorób.

Wykazano, że kannabinoidy mają właściwości przeciwutleniające, przeciwzapalne i działają neuroprotekcyjnie, dzięki czemu są dodatkiem pokarmowym o niesamowitej mocy.

Jak powiedział Hipokrates, jeden z najbardziej znanych lekarzy w historii: „Niech żywność będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo Twoją żywnością.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.