thc-thc.com.pl

Najczęstsze Pytania Odnośnie Waporyzowania

Obecnie waporyzowanie stało się popularne bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy, kto się do tego przekonał jest w stanie stosować olejki, a nawet cannabis przy jednoczesnym zachowaniu dyskrecji.

1. Jak właściwie działa waporyzator?

Waporyzator umożliwia podgrzanie marihuany, zamiast spalania jej. Ogrzanie jej do konkretnej temperatury pozwala wydobywać z niej takie same efekty, jak przy paleniu. Mega, co?

Dodatkowo, waporyzowanie również powoduje haj (wszystko zależy od stosowanej odmiany). Kiedy marihuana jest podgrzewana do konkretnej temperatury, możesz cieszyć się bardziej unikalnym zakresem kannabinoidów i terpenów, palenie jointa nie daje ci takich możliwości.

2. Ile marihuany trzeba, aby uzyskać haj?

O wiele mniej niż podczas palenia – to dobra wiadomość dla twojego portfela! Połowa grama może starczyć na całą noc dla ciebie i twoich znajomych. Jest to niesamowite szczególnie jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie ani rekreacyjna ani medyczna marihuana nie jest legalna.

Korzystanie z waporyzatora oznacza, że nie musisz dzwonić do dilera co drugi dzień, aby odebrać towar. Zamiast tego, możesz bawić się mniejszą ilością cannabis, uzyskując te same efekty, oszczędzając czas i pieniądze.

3. Marihuana pozostanie zielona, prawda?

Nieprawda! Jeśli pączek był wielokrotnie waporyzowany, zmieni kolor. Nie stresuj się tym, i nie wyrzucaj pączka, który nadal ma ci jeszcze wiele do zaoferowania! Po kilku buchach i zależnie od temperatury, marihuana stanie się brązowa. Jednak jeśli się zaciągasz, i przestajesz czuć smak – pączek możesz wyrzucić lub wykorzystać w inny sposób.

4. Czy waporyzowanie pachnie?

Dym z waporyzatora może mieć zapach, ale znacznie mniej intensywny niż przy paleniu bongo czy jointa. Jeśli jednak pytasz pod kątem palenia publicznie – waporyzowanie jest najbardziej odpowiednią opcją. Jeśli chcesz jednak być pewny, że nikt nie pozna charakterystycznego zapachu marihuany, wiele firm oferuje aromaty, które możesz dodać do marihuany i zamiast jej zapachu wybrać zapach dowolnego owocu/kwiatu.

5. Czy waporyzowanie jest zdrowsze niż palenie?

Tak, absolutnie. Ze względu na to, że marihuana nie jest palona, nie wdychasz dymu, a raczej opary. Dodatkowo, jeśli normalnie palisz jointy, unikasz chemikaliów, które często stosowane są do wytwarzania bibułek.

Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem rekreacyjnym, czy medycznym, waporyzowanie to fantastyczny sposób na uzyskanie korzyści, które niesie ze sobą marihuana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.