thc-thc.com.pl

Badanie Włosów Pod Kątem Marihuany

W pewnym momencie życie prawie wszyscy mają do czynienia z koniecznością przeprowadzenia testu na narkotyki, niezależnie od tego, czy już pracujesz w jakimś miejscu, czy też ubiegasz się o pracę. Oczywiście, możesz być zaniepokojony przejściem testu. Według najnowszych badań, marihuana pozostaje jednym z topowych leków, ma które wykonuje się testy w pracy.

Badania mówią, że testy włosów stają się coraz bardziej popularnym sposobem monitorowania spożycia narkotyków, a marihuana pozostaje w twoim organizmie dłużej niż jakikolwiek inny narkotyk.

Biorąc pod uwagę te fakty, masz powody, aby być nieco zaniepokojonym. Na szczęście istnieje kilka sposobów na poradzenie sobie z tą sytuacją.

Przeszukiwanie internetu w celu uzyskania właściwego rozwiązania, dzięki któremu możesz przejść egzamin może wydawać się irytujące, ze względu na to jak wiele informacji jest obecnie dostępnych.

Badanie włosów w rzeczywistości nie odnosi się do ostatniego użycia marihuany. Jednak jest w stanie wykryć stosowanie jej w przeszłości. Badacze pobierają próbki i oceniają, czy metabolity narkotyku znajdują się we włosach. Niestety, badania narkotykowe to bardzo stresująca sprawa, ponieważ nie mają one nic wspólnego z twoimi faktycznymi zdolnościami do wykonywania swojej pracy.

Powodem, dla którego ta forma badań na obecność narkotyków stała się popularna jest chęć znalezienia przez pracodawców osób, które mają poważne i długoterminowe problemy z narkotykami. Początkowo, próbowali oni wykryć osoby, które palą marihuanę raz na jakiś czas. Kiedy pracodawca chce wiedzieć, czy jesteś okazyjnym użytkownikiem, wykonuje zazwyczaj badanie moczu oraz krwi. Istnieje jednak szansa, że badanie włosów również ujawni kogoś, kto tylko od czasu do czasu korzysta z narkotyków.

Badanie włosów może określić stosowanie narkotyków w ciągu ostatnich 12 miesięcy, ale najlepsze wyniki są zazwyczaj z ostatnich 90 dni.

Badanie mieszków włosowych działa dobrze, ponieważ włosy do wzrostu potrzebują krwi, i otrzymują potrzebną krew poprzez korzenie mieszków włosowych.
Stosowanie narkotyków pozostawia ich resztki we krwi, która przemieszcza się do mieszków włosowych. W ten czy inny sposób inteligencja ciała stworzy metabolity, które ostatecznie zostaną osadzone we włosach.

Włosy prowadzą rejestr wszystkich działań związanych z narkotykami. Nie da się obejść tej kwestii. Twoje włosy mogą zostać użyte do opowiedzenia całej historii twojego stosowania narkotyków.

Dużo osób zastanawia się, co dzieje się podczas procesu testowania – i słusznie, ponieważ nic nie przeszkadza bycie przygotowanym na to, co będziesz doświadczał.

Gdy znajdziesz się już w miejscu wykonywania testu, ktoś pobierze od ciebie próbkę włosów z tylnej lub górnej części głowy. Następnie umieści próbkę w zamkniętym pojemniku. Zwykle pobiera się około 4 cm włosów, ponieważ u większości osób włosy rosną 3,5 – 4,5 cm co 90 dni. Osobom pobierającym włosy zależy na 90 – dniowej próbce.

Następnym krokiem jest przesłanie próbki do laboratorium i zbadanie jej pod kątem elementów śladowych. Uzyskanie wyników nie zajmuje wiele czasu, spodziewaj się otrzymania odpowiedzi w ciągu 3 dni.

Oto kilka powodów, dla których zaleca się testowanie włosów:
• Wrażliwość i dłuższa historia stosowania narkotyków – testy włosów są wrażliwe na narkotyki takie jak kokaina, zwłaszcza jeśli regularnie ją stosujesz. Nasze włosy zawierają długą historię stosowania narkotyków, w porównaniu do krwi i moczu. Prawie każdy narkotyk pozostanie w twoich włosach.
• Trudne do oszukania – w porównaniu do próbki moczu, testy włosów mogą być wykonane przy każdym, więc nigdy nie będziesz miał okazji schować się, lub spróbować zrobić cokolwiek w odosobnieniu.
• Stare sposoby nie są godne zaufania – ludzie są inteligentni i wciąż wynajdują nowe sposoby na oszukiwanie testów, zwłaszcza moczu, na przykład za pomocą syntetycznych proszków oraz cudzego moczu.

Mimo, że niektóre narkotyki zdegenerują się naturalnie po pewnym czasie, THC pozostaje w twoich włosach, dopóki ich nie zetniesz.

Istnieją jednak pewne narkotyki, pod kątem których pracodawcy nie sprawdzają swoich pracowników. Oto przykłady:
• inhalaty,
• sterydy anaboliczne,
• grzyby, pejotl, meskalina i inne halucynogeny,
• hydrokodon (vicodin, oksykodon).

Ze względu na zwiększenie liczby firm korzystających z testowania włosów istnieje obecnie większy popyt na produkty oszukujące to badanie niż kiedykolwiek wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.