thc-thc.com.pl

Progres na Florydzie

Odkąd próby legalizacji zaczęły mieć miejsce, przemysł marihuany w Stanach Zjednoczonych wciąż wzrasta. Istnieje już około 29 stanów, które korzystają z medycznej marihuany, a pozostałe coraz bardziej się do tego skłaniają. Jeśli sprawy nadal będą poruszać się w kierunku marihuany, nie minie wiele czasu, zanim rząd federalny zacznie uważać ten lek za legalny.

Mimo, że Floryda zalegalizowała marihuanę, nadal ma do czynienia z kilkoma zakłóceniami dotyczącymi jej wykorzystania, produkcją i dystrybucją.

Jednak wszystko idzie w dobrym kierunku. Niedawny projekt ustawy uspokaja mieszkańców. Wniosek HB 1397 mówi, że mieszkańcy Florydy, którzy są uprawnieni do stosowania medycznej marihuany, muszą odwiedzać lekarza tylko raz na siedem miesięcy. Projekt proponuje także podwojenie liczby ośrodków leczenia na Florydzie.

„Ponosimy odpowiedzialność za wprowadzenie poprawki, ale musimy zrobić to w taki sposób, aby była zgodna z wytycznymi rządu federalnego.”

Początkowo osoby cierpiące na poważne choroby, takie jak padaczka i rak, mogły palić marihuanę o niskim poziomie THC. Prawo to zostało poszerzone o pacjentów cierpiących na choroby terminowe.

„Jedyną rzeczą, która ma znaczenie jest dostęp pacjenta do lekarstwa. Przeszliśmy długą drogę w celu zawiązania porozumienia.”

Mimo, że Floryda zmierza we właściwym kierunku, a nowy projekt ustawy z pewnością pomoże wielu pacjentom, to nadal jest to długa droga…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.