nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Progres na Florydzie

Odkąd próby legalizacji zaczęły mieć miejsce, przemysł marihuany w Stanach Zjednoczonych wciąż wzrasta. Istnieje już około 29 stanów, które korzystają z medycznej marihuany, a pozostałe coraz bardziej się do tego skłaniają. Jeśli sprawy nadal będą poruszać się w kierunku marihuany, nie minie wiele czasu, zanim rząd federalny zacznie uważać ten lek za legalny.

Mimo, że Floryda zalegalizowała marihuanę, nadal ma do czynienia z kilkoma zakłóceniami dotyczącymi jej wykorzystania, produkcją i dystrybucją.

Jednak wszystko idzie w dobrym kierunku. Niedawny projekt ustawy uspokaja mieszkańców. Wniosek HB 1397 mówi, że mieszkańcy Florydy, którzy są uprawnieni do stosowania medycznej marihuany, muszą odwiedzać lekarza tylko raz na siedem miesięcy. Projekt proponuje także podwojenie liczby ośrodków leczenia na Florydzie.

„Ponosimy odpowiedzialność za wprowadzenie poprawki, ale musimy zrobić to w taki sposób, aby była zgodna z wytycznymi rządu federalnego.”

Początkowo osoby cierpiące na poważne choroby, takie jak padaczka i rak, mogły palić marihuanę o niskim poziomie THC. Prawo to zostało poszerzone o pacjentów cierpiących na choroby terminowe.

„Jedyną rzeczą, która ma znaczenie jest dostęp pacjenta do lekarstwa. Przeszliśmy długą drogę w celu zawiązania porozumienia.”

Mimo, że Floryda zmierza we właściwym kierunku, a nowy projekt ustawy z pewnością pomoże wielu pacjentom, to nadal jest to długa droga…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.