nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Medyczna marihuana uratowała życie tej dziewczynki

Gdy 18 – miesięczna Amelia Weaver złapała grypę, mama zabrała ją do lekarza. Amelia w gabinecie pediatry doświadczyła swojego pierwszego w życiu napadu padaczki.

„Oglądanie mojego dziecka podczas napadu padaczkowego było najstraszniejszym doświadczeniem w moim życiu,” wspomina mama Angie. Początkowo wyglądało to na jednorazowy epizod. Minął rok. Trzy – letnia Amelia chodziła, mówiła, uczyła się liter oraz liczenia do 20.

Późnym rankiem, rodzinę Weaver zaniepokoiła cisza w pokoju ich córki. To było dziwne. Amelia zazwyczaj była ich budzikiem. Znaleźli ją w łóżeczku, podczas kolejnego ataku padaczki. Zaraz po tym ataku, nastąpiły cztery kolejne w krótkim odstępie czasu.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy, Amelia utraciła zdolność chodzenia, mówienia oraz samodzielnego jedzenia. Zaczęła doświadczać od 30 do 80 ataków padaczki dziennie. Ostatecznie zdiagnozowano u niej zespół Dravet, ciężką postać padaczki. Weaver mieli wyjaśnienie stanu Amelii, ale nie mieli lekarstwa. Próbowali 23 różnych leków przeciwpadaczkowych, ale żaden z nich nie działał.

Podobnie jak inni zdesperowani rodzice, Angie zwróciła się o pomoc do marihuany. Przekonana, że olej z cannabis pomoże kontrolować ataki padaczkowe Amelii, rozpoczęła kampanię na rzecz legalizacji oleju w stanie Minnesota. Angie robiła wszystko co w jej mocy, zeznawała ustawodawcy, prowadziła kampanię pisania listów do gubernatora, i oferowała swoją historię wszelakim mediom, które były zainteresowane. Myślała także o spakowaniu walizek i przeprowadzeniu się do stanu, gdzie medyczna marihuana jest legalna – Kolorado lub Oregon.

Aktywizm opłacił.Odkąd medyczna marihuana stała się legalna a Amelia otrzymała swoją pierwszą receptę od LeafLine Labs, dziewczynka nie doświadczyła ani jednego ataku. 9 – latka śpi, mówi, i dogania inne dzieci w szkole.

„Amelia doświadczyła natychmiastowo drastycznej poprawy po zastosowaniu medycznej marihuany,” mówi Angie.

Weaver płacą około 200 dolarów miesięcznie za medyczną marihuany dla ich córki, a koszty stale rosną, podobnie jak Amelia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Medyczna marihuana uratowała życie tej dziewczynki”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.