thc-thc.com.pl

Aktywności, których powinieneś unikać

Aktywności, których powinieneś unikać podczas stosowania medycznej marihuany.

Nawet jeśli stosujesz marihuanę do celów medycznych, nadal możesz wyrządzić sobie krzywdę, jeśli pozwolisz sobie na niebezpieczną sytuację będąc pod jej wpływem.

Oto niektóre z działań, które powinieneś unikać, ponieważ marihuana może osłabiać twoje możliwości oceny sytuacji i funkcje poznawcze:

• prowadzenie pojazdu mechanicznego

Skrócenie czasu reakcji może być bardzo niebezpieczne dla kierowcy. Nawet niewielkie poczucie euforii może spowodować niepotrzebne ryzyko podczas jazdy, co z kolei może doprowadzić do wypadku lub obrażeń.

• obsługa ciężkiego sprzętu

Nawet bardziej niebezpieczne niż prowadzenie pojazdu pod wpływem marihuany może okazać się obsługiwanie ciężkiego sprzętu w tym stanie. Oprócz zwolnionych reakcji, twoja percepcja zmysłowa także może być zniekształcona. Bez dokładnego wyczucia i pełnych możliwości reakcji, nie można bezpiecznie obsługiwać ciężkiego sprzętu.

• praca w środowisku z maszynerią

Jeśli twoja praca wiąże się z jakimikolwiek rodzajami maszyn, nie jest bezpiecznym wykonywanie jej pod wpływem marihuany – nawet jeśli nie obsługujesz tych maszyn. Zniekształcone postrzeganie rzeczywistości może spowodować wypadek w pracy.

• posiadanie broni palnej

Praca w organach ścigania lub w innej dziedzinie, która wymaga od ciebie noszenia przy sobie broni nie jest dobrym pomysłem, gdy jesteś pod wpływem marihuany. Oprócz osłabienia możliwości oceny sytuacji, co oczywiście wpływa na wydajność pracy, marihuana może także zmienić twój nastrój. Bycie w pobliżu broni palnej, gdy jesteś pod wpływem jakiejkolwiek substancji nie jest bezpieczne.

• opiekowanie się dziećmi

Umiejętność oceny sytuacji i pełna sprawność motoryczna jest niezbędna podczas opiekowania się dziećmi. Kiedy jesteś pod wpływem marihuany nie jesteś w stanie bezpiecznie zajmować się dziećmi. Możesz nie stanowić dla nich bezpośredniego zagrożenia, ale jeśli zaśniesz, stracisz poczucie czasu i możesz na przykład zapomnieć o nakarmieniu ich czy innych istotnych rzeczach, które mogą mieć negatywne konsekwencje. Upewnij się, że podczas korzystania z medycznej marihuany jest w pobliżu inny dorosły, które może dopilnować dzieci.

• pływanie

Relaks na plaży może nie wydawać się niebezpieczną aktywnością, ale kiedy jesteś pod wpływem marihuany, pływanie nie jest dobrym pomysłem. Marihuana osłabia twoje możliwości oceny sytuacji i może spowodować, że spowodujesz ryzykowną sytuację. Możesz popłynąć za daleko i tak dalej…

Najlepszym sposobem na zachowanie bezpieczeństwa podczas stosowania marihuany jest dobre planowanie. W oparciu o zalecenia lekarza, stwórz swój własny harmonogram dawkowania substancji, który pasuje do codziennych czynności. Jeśli pracujesz w środowisku, w którym bycie na haju może być niebezpieczne, zastanów się jak zaplanować stosowanie marihuany, a z pewnością znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.