thc-thc.com.pl

Wsparcie dla rodzin dotkniętych prohibicją marihuany: 4 Pot Holiday Drives

Micaih cierpi na autyzm, epilepsję, a jego mózg nie funkcjonuje w sposób poprawny. Mieszka ze swoją rodziną, jest w stanie przetrwać dzięki opiece socjalnej, a jego rodzice są uwięzieni w czterech ścianach.

Micaih dziennie walczy z życiem z powodu swojego stanu chorobowego, ale robi postępy. Obecnie rodzina poszukuje zabiegów opartych na medycznej marihuanie, ale życie codzienne oraz niski dochód gospodarstwa domowego nie pomaga. Micaih jest tylko jednym z prawie 40 rodzin, którym 4 Pot Holiday Drives pomoże w tym roku.

4 Pot Holiday Drives koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości lekarstwa dla rodzin poszkodowanych przez skutki zakazu marihuany. Każda z obsługiwanych rodzin walczy z zakazem, wzrostem kosztów oraz trudnym dostępem do medycznej marihuany.

Micaih nie jest jedynym dzieckiem, które cierpi z powodu zakazu stosowania marihuany. Przykładowo, Maddie, ma 3 lata i cierpi na zespół Zellwegera (zespół mózgowo – wątrobowo – nerkowy), rzadką chorobę, która objawia się poważnymi zaburzeniami napadowymi. Zabiegi na bazie medycznej marihuany drastycznie zmniejszyły liczbę napadów doświadczanych przez dziewczynkę. Maddie mieszka w hospicjum, gdzie dbają o nią rodzice.

Charlie (15 lat), Wendy (14 lat), Evelyn (6 lat) – oboje ich rodziców cierpią na schorzenia, z powodu których przenieśli się z Teksasu do Kolorado w celu poszukiwania lepszego dostępu do medycznej marihuany. Ich ojciec zmaga się z niebezpiecznymi zakrzepami krwi, co powoduje, że kwalifikuje się on jako osoba niepełnosprawna 24/7. Mama natomiast cierpi z powodu napadów oraz problemów GI.

Parents 4 Pot jest organizacją zajmującą się wspieraniem rodziców, rodzin, którzy chcą zakończenia zakazu związanego z marihuaną. Organizacja pracuje z rodzinami, aby pomóc im radzić sobie z problemami związanymi z zażywaniem pochodnych konopi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.