nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Wsparcie dla rodzin dotkniętych prohibicją marihuany: 4 Pot Holiday Drives

Micaih cierpi na autyzm, epilepsję, a jego mózg nie funkcjonuje w sposób poprawny. Mieszka ze swoją rodziną, jest w stanie przetrwać dzięki opiece socjalnej, a jego rodzice są uwięzieni w czterech ścianach. Micaih dziennie walczy z życiem z powodu swojego stanu chorobowego, ale robi postępy. Obecnie rodzina poszukuje zabiegów opartych na medycznej marihuanie, ale życie codzienne oraz niski dochód gospodarstwa domowego nie pomaga. Micaih jest tylko jednym z prawie 40 rodzin, którym 4 Pot Holiday Drives pomoże w tym roku.

4 Pot Holiday Drives koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości lekarstwa dla rodzin poszkodowanych przez skutki zakazu marihuany. Każda z obsługiwanych rodzin walczy z zakazem, wzrostem kosztów oraz trudnym dostępem do medycznej marihuany.

Micaih nie jest jedynym dzieckiem, które cierpi z powodu zakazu stosowania marihuany. Przykładowo, Maddie, ma 3 lata i cierpi na zespół Zellwegera (zespół mózgowo – wątrobowo – nerkowy), rzadką chorobę, która objawia się poważnymi zaburzeniami napadowymi. Zabiegi na bazie medycznej marihuany drastycznie zmniejszyły liczbę napadów doświadczanych przez dziewczynkę. Maddie mieszka w hospicjum, gdzie dbają o nią rodzice.

Charlie (15 lat), Wendy (14 lat), Evelyn (6 lat) – oboje ich rodziców cierpią na schorzenia, z powodu których przenieśli się z Teksasu do Kolorado w celu poszukiwania lepszego dostępu do medycznej marihuany. Ich ojciec zmaga się z niebezpiecznymi zakrzepami krwi, co powoduje, że kwalifikuje się on jako osoba niepełnosprawna 24/7. Mama natomiast cierpi z powodu napadów oraz problemów GI.

Parents 4 Pot jest organizacją zajmującą się wspieraniem rodziców, rodzin, którzy chcą zakończenia zakazu związanego z marihuaną. Organizacja pracuje z rodzinami, aby pomóc im radzić sobie z problemami związanymi z zażywaniem pochodnych konopi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.