nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Lekarze obawiają się nowego prawa dotyczącego medycznej marihuany

leczenie-medyczna-marihuana-nasiona-marihuany-do-uprawy-rosliny-w-trakcie-uprawy-rosliny

Sukces nowego programu Health Canada dotyczącego medycznej marihuany opiera się na wsparciu lekarzy. Ale jak do tej pory, większość z nich wydaje się od tego powstrzymywać.

Przez ponad dekadę, lekarze w Kanadzie mogą legalnie polecać marihuanę jako opcję leczenia. Jednak zgodnie z nowymi przepisami, które wejdą w życie w przyszłym miesiący, lekarze stają się jedynymi „strażnikami” tego kontrowersyjnego lekarstwa.

Tylko niewielka część społeczności medycznej zalecała marihuanę pacjentom w przeszłości – 14% lekarzy rodzinnych i 7% lekarzy ogólnych, według danych uzyskanych przez The Globe and Mail.

W marcu, prawie 40.000 Kanadyjczyków zostało upoważnionych do stosowania medycznej marihuany. A niewiele ponad 5.000 lekarzy miało w ręce te zezwolenia.

Nic dziwnego, że lekarze wciąż wahają się, czy wspierać marihuanę jako lek. Wiele grup lekarzy, w tym Canadian Medical Association, walczy z nowymi zasadami.
Teraz, przegrywając walkę, grupy te nadal wyrażają dezaprobatę dla nowego programu MMPR.

„Zdaję sobie sprawę, że wydaje się to subtelne, ale w rzeczywistości jest to dość głęboka zmiana,” mówi Chris Simpson, przewodniczący Canadian Medical Association.

Nowe zasady usuwają rolę Health Canada w upoważnianiu pacjentów do korzystania z medycznej marihuany, opierając się na lekarzach, którzy muszą podjąć ostateczną decyzję. Ale główna kwestia sporna dla lekarzy jest nadal taka sama jak poprzednio – brak dowodów klinicznych.

A ponieważ nikt nie zainwestował milionów na badania kliniczne dotyczące marihuany, Health Canada nie zatwierdziła jeszcze oficjalnie marihuany jako medyczne leczenie.

Bez numeru identyfikacyjnego leku (DIN) – coś, co posiadają wszystkie leki na receptę – jeszcze mniej lekarzy rozważy udział w nowym programie.

Z drugiej strony, kliniki specjalizujące się w przepisywaniu medycznej marihuany mogą skorzystać z tej zmiany. Medicinal Cannabis Resource Centre, Inc. (MCRCI), klinika znajdująca się w B.C. jest jedną z nich.

„Będziemy nadal koncentrować się na edukacji społeczności w temacie medycznej marihuany w celu uproszczenia dostępu do medycznej marihuany dla pacjentów i lekarzy.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.