thc-thc.com.pl

Odmiany Marihuany, Które Pozwalają Zwalczyć Objawy Depresji

Czy marihuana może pomóc w leczeniu stanów lękowych oraz depresji?

Czy coraz więcej osób cierpiących na przewlekłą depresję może używać marihuany jako bezpiecznego substytutu szkodliwych i posiadających wiele skutków ubocznych leków na receptę? Konopie indyjskie są stosowane od dziesięcioleci w leczeniu osób z lękiem i depresją (z doskonałymi wynikami). Ze względu na to, że marihuana stała się bardziej dostępna w głównym nurcie, obecnie na rynku znajduje się wiele odmian cannabis, które mogą pomóc w różnych stanach przewlekłych, takich jak depresja.

Czy możesz po prostu kupić marihuanę i leczyć doświadczaną depresję? Lepiej nie. Nie znając odmiany marihuany, jaką kupujesz, nie wiesz, czy stosujesz odmianę przyjazną depresji oraz czy marihuana ta uprawiana była przy użyciu metod organicznych.

W jaki sposób marihuana leczy depresję

Mimo że różne odmiany i rośliny konopi mogą różnić się złożonym poziomem CBD/THC, nawet niskie dawki tych odmian mogą zapewnić ulgę w przewlekłej depresji.

1. THC stymuluje mózg do wytwarzania substancji zwanej anandamidem; uważa się, że ta substancja chemiczna kontroluje ogólne samopoczucie. Używanie marihuany stymuluje uwalnianie substancji chemicznych w mózgu i zmniejszenia poziomu depresji pacjenta lub zapewnienia całkowitej ulgi.

2. THC jest również znany ze stymulowania obszaru neurogenezy hipokampa. Rezultatem jest tworzenie nowych neuronów
które wspierają redukcję depresji.

Konopie indyjskie mogą złagodzić niektóre z głównych skutków ubocznych depresji. Na przykład wysokie ciśnienie krwi jest powszechne u osób cierpiących
od lęku i depresji, a marihuana może je szybko obniżyć.
Inną kluczową kwestią jest także bezsenność, która może być bezpośrednio związana z depresją.

Najlepsze odmiany do stosowania w leczeniu depresji

1. AK 47

Zastosowanie medyczne: Osoby cierpiące na migreny lub lęki społeczne znajdą ogromną ulgę podczas przyjmowania AK-47.

Efekty po paleniu: AK-47 to odmiana, w której dominują geny sativa. Sprawia ona, że poczujesz się zrelaksowany, a twoje myśli zwolnią. Jest to odmiana o wysokim poziomie THC, i z pewnością zauważysz, że jej efekty są bardzo umysłowe, powodują relaks i spowalniają myśli. Chociaż efekty tej odmiany mogą być mocne, nadal będziesz w stanie angażować się w codzienne czynności.

Cechy rośliny: Jest to łatwa w uprawie zwarta roślina sativa, która świetnie rośnie na zewnątrz. Ak-47 ogólnie kończy kwitnienie pod koniec października. Istnieją również fenotypy tej odmiany, które doskonale nadają się także do łatwej uprawy indoor.

Szczegóły rośliny

Geny: 40-60% sativa
Rodzaj rośliny: Feminizowana
Poziom THC: bardzo wysoki, około 18%
Poziom CBD: średni
Wysokość roślin: kompaktowa, 50-80 centymetrów
Wydajność roślin: wysoka, ± 500gr/m²
Okres kwitnienia: średni (64 dni)
Klimat: średni, lądowy

Odmiana nadaje się do uprawy indoor i outdoor. Jest to odmiana rekreacyjna i medyczna, dobra dla początkujących hodowców.

2. Sour Diesel

Zastosowanie medyczne: Sour Diesel, która dla niektórych osób jest dość nieprzyjemna w smaku, jest często stosowana w leczeniu mocnego bólu chronicznego. Jest również znana jako niezwykle silny lek przeciw nudnościom. Sour Diesel jest również znana z leczenia stresu i niepokoju, a jej efekty nie powodują uczucia paranoi.

Efekty po paleniu: Sour Diesel to odmiana, w której dominują geny sativa. Odmiana sprawia, że jesteś rozmowny, towarzyski, łatwo dajesz się wciągnąć w jakąś czynność. W przeciwieństwie do innych odmian sativa, nie powoduje ona uczucia paranoi.

Cechy rośliny: Roślina ta rośnie jak bestia w uprawie outdoor. Indoor jest łatwa do utrzymania i generuje znacznie wyższe plony niż w przypadku uprawy outdoor.

Szczegóły rośliny

Geny: 60%-40%, dominacja genów sativa
Rodzaj rośliny: Feminizowana
Poziom THC: wysoki, 18%
Poziom CBD: średni
Wysokość roślin: wysoka, 70/250 cm
Wydajność roślin: bardzo wysoka, 450/650gr/m²
Okres kwitnienia: długi (68 dni)
Klimat: słoneczny

3. White Widow

Zastosowanie medyczne: Kompaktowa i bardzo wydajna roślina. Posiada ostry, owocowy, słodki, lekko pikantny smak. Sprawdza się świetnie w leczeniu stanów lękowych, migren, PTSD, zapalenia stawów, ADD/ADH.

Efekty po paleniu: White Widow to bardzo silna i mocna odmiana marihuany, dostępna w topowej części menu wszystkich holenderskich kawiarni. Efekty są potężne i energetyczne, ale też towarzyskie, więc przygotuj się na mocny haj. Wybierając tę odmianę na pewno się nie rozczarujesz.

Cechy rośliny: Nasiona White Widow są idealne dla początkujących hodowców marihuany. Znajduje się na szczycie listy różnych nasion marihuany, które są łatwe w uprawie. White Widow to bardzo silna roślina, która rośnie dobrze zarówno indoor jak i outdoor. Posiada potencjał do oferowania bardzo wysokich plonów.

Szczegóły rośliny

Geny: 50% – 50%, hybryda
Poziom THC: wysoki, 17-19%
Poziom CBD: średni
Wysokość roślin: średnia, ± 120cm
Wydajność roślin: wysoka, ± 500 gr/m²
Okres kwitnienia: średni (56 dni)
Klimat: słoneczny, śródziemnomorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.