Wejdź do sklepu thc-thc z feminizowanymi i szybkimi auto nasionami konopi

Stan Nowy Jork partnerem GW Pharmaceuticals

Stan Nowy Jork partnerem GW Pharmaceuticals, thc thc.info

Stan Nowy Jork podpisał umowę z brytyjskim producentem leków GW Pharmaceuticals w celu prowadzenia badań nad nowymi terapiami konopnymi.

We wtorek w zapowiedzi, gubernator Andrew Cuomo wyjaśnił potrzebę dalszych badań nad kannabidiolem (CBD), niepsychoaktywnym składnikiem marihuany, w leczeniu padaczki u dzieci.

„Młodzi nowojorczycy walczący z tą chorobą zasługują na zabiegi, które będą działać, a badając zasadność kannabidiolu jesteśmy w stanie przesuwać granice współczesnej medycyny i terapii, aby zasadniczo poprawić jakość życia tych dzieci,” powiedział.

Umowa została podpisana w niedzielę i zaledwie kilka dni po GW Pharmaceuticals tworzy podobną umowę ze stanem Georgia.

Oba programy stanowe obejmują nowy lek GW Pharmaceuticals – Epidiolex. Epidiolex jest oczyszczoną postacią kannabidiolu i jest podawany doustnie w postaci oleju.

Pod koniec ubiegłego roku, FDA zatwierdziło pierwsze próby kliniczne leku Epidiolex dla dzieci cierpiących z powodu poważnych form padaczki. Jedna z prób jest obecnie w trakcie realizacji w NYU.

Stanowy Departament Zdrowia będzie teraz wraz z GW Pharmaceuticals opracowywać projekt badań, które dołączą do FDA.

Badania będą obejmować podawanie leku Epidiolex dzieciom z rzadkimi chorobami, takimi jak Dravet i zespół Lennoxa-Gastauta. Tylko pacjenci, którym nie udało się uzyskać rezultatów podczas tradycyjnego leczenie będą mogli zakwalifikować się do takiej terapii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.