nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Health Canada i medyczna marihuana

ptsd-syndrom-ptsd-marihuana-leczy-syndrom-ptsd-medyczna-marihuana

Mniej niż miesiąc po pierwszym w historii medycznej marihuany odwołaniu, kolejny plantator Health Canada został zmuszony do wycofania swoich produktów.

W piątek, oświadczenie zostało opublikowane na stronie internetowej Health Canada, dotyczące partii produktów sprzedawanych przez projekt Peace Naturals, licencjonowanego producenta z siedzibą w Clearview, Ontario.

Produkt, szczep o nazwie K-Farms, został odwołany „z powodu pozytywnego testu bakteryjnego, przekraczającego dopuszczalne normy.”

„Peace Naturals Project Inc. skontaktował się i poinstruował 55 klientów, którzy otrzymali zainfekowaną partię, do natychmiastowego zaprzestania stosowania jakiejkolwiek marihuany z tej partii, którą nadal mogą mieć w swoim posiadaniu,” głosi oświadczenie.

Klienci zostali pouczeni, aby wysłać produkt z powrotem do Peace Naturals lub zniszczyć go w domu. Zgodnie z oświadczeniem, żadne działania niepożądane nie zostały zgłoszone.

Pod koniec ubiegłego miesiąca, Health Canada ogłosiło podobne odwołanie partii marihuany sprzedawanej przez Greenleaf Medicinals. Po tym wydarzeniu Greenleaf został usunięty z listy Licencjonowanych Producentów Health Canada.

Peace Naturals pozostaje jednak wymienione na stronie internetowej Health Canada. Firma była jedną z pierwszych, która otrzymała licencję w ramach programu MMPR Health Canada. Dotychczas 12 firm uzyskało pozwolenie na rozwijanie i sprzedaż marihuany.

Jak na ironię, dyrektor generalny Peace Naturals, Mark Gobuty został poproszony o komentarz w sprawie wycofania Greenleaf krótko po tym, jak zostali wycofani. W wywiadzie z kwietnia, dla CBC News, Gobuty wyjaśnił trudności spełnienia surowych wymogów bezpieczeństwa produktów zatwierdzonych przez Health Canada.

„Trzeba bezpiecznie produkować konopie w bezpiecznym środowisku pracy, w ramach powtarzalnej procedury i mieć wystarczające środki oraz poświadczenia, polisy, protokoły. Wszystko musi być przetestowane i zatwierdzone,” powiedział Gobuty.

„Wytyczne mówię, że musisz mieć zerowy wskaźnik wykrycia pleśni, bakterii i grzybów.”

Według Gobuty, Health Canada wymaga od wszystkich licencjonowanych producentów zapewnienia jakościowego personelu na miejscu. Wiele firm, w tym Peace Naturals, także dostaje potwierdzenia wyników przez laboratoria zewnętrzne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.