thc-thc.com.pl

Demaskujemy trzy mity otaczające MMPR

justin-trude-medyczna-marihuana-co-mowi-justin-o-medycznej-marihuanie

Wiele nieprawdziwych twierdzeń zostało postawionych na temat nowych zmian w programie medycznej marihuany w Kanadzie.

Pacjenci medycznej marihuany są słusznie zaniepokojeni różnymi aspektami nowego MMPR, w tym brakiem dostępu do różnorodnych szczepów, wzrostowi kosztów produktu i próbą zatrzymania osób, które zaopatrują się z własnych upraw.

Niestety, dezinformacja krążąca wokół społeczności pacjenta czyni to jeszcze trudniejszym.

Mit numer jeden – Pacjenci będą mogli kupić tylko jeden szczep marihuany od licencjonowanego producenta.

Na szczęście nie jest to prawdą. Według przedstawicieli Health Canada, licencjonowani producenci (LPS) mają możliwość zapewnienia pacjentom dostępu do szerokiego menu różnych szczepów w tym samym czasie, według własnego uznania.

Bedrocan obiecuje, że „pod bezpośrednią prośbą, jesteśmy w stanie wysłać Ci więcej niż jedną z odmian.”

Ostatecznie, jest to wybór LP, czy pacjenci będą mogli kupić więcej niż jeden szczep, ale wiele z nich wydaje się być bardziej niż chętnymi, aby to zrobić.

Mit numer dwa – Pacjenci będą ograniczeni do zakupu maksymalnie 150 gramów marihuany miesięcznie, niezależnie od wielkości recepty.

W rzeczywistości, 150 gramów jest ilością, jaką pacjenci mogą posiadać w jednym czasie, a także jest to maksymalna ilość jaką LP może umieścić w pojedynczej przesyłce.

Więc nie ma limitu na ilość, jaką może zawierać Twoja recepta. Istnieje jednak limit na to, ile możesz posiadać marihuany w danej chwili lub odebrać w jednym zamówieniu.

Mit numer trzy – Pacjenci muszą pozostać przy tym samym LP przez cały rok, nawet jeśli nie są zadowoleni z usługi lub produktu.

Możliwa jest zmiana LP częściej niż raz w roku. Jednak ogrom wymaganych formalności i kosztów jest tak znaczący, że wiele osób z tego rezygnuje.

Tweed pisze, że aby zmienić LP musimy „zrezygnować z relacji z istniejącym Licencjonowanym Producentem, otrzymać nowe dokumenty medyczny od lekarza zajmującego się naszą opieką zdrowotną i zarejestrować się u nowego preferowanego Licencjonowanego Producenta.”

Musimy wziąć pod uwagę, że lekarze często pobierają opłatę w wysokości ponad 400 dolarów za wypełnienie niezbędnych dokumentów.

W skrócie, zmiana LP jest możliwa tyle razy, ile razy będziesz miał na to ochotę, ale koszty oraz ilość formalności mogą być czynnikami, które powstrzymają wielu pacjentów przed zrobieniem tego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.