sklep z nasionami marihuany, konopi indyjskich, nasiona thc, indoor i outdoor, feminizowane, automaty

Być fit pracując od 9 do 17?

Być fit pracując od 9 do 17?, thc thc.info

Utrzymanie dobrego samopoczucia i zdrowego ciała może być trudne, gdy pracujesz w pełnym wymiarze godzin i siedzisz przy biurku przez większość dnia. Aby pomóc ci w walce z negatywnymi efektami siedzenia, wymyśliliśmy kilka prostych sposobów na bycie fit nawet wtedy, gdy jesteś bardzo zajęty.

• Ćwicz rano

Kiedy wracasz do domu po długim dniu spędzonym w pracy, ostatnią rzeczą jaką chcesz zrobić jest wykrzesanie z siebie ogromnej dawki energii na ćwiczenia fizyczne. Dlatego poranek to świetny moment na rozruszanie ciała. Po sesji ćwiczeń rano będziesz się świetnie czuł cały dzień!

• Dawkuj ćwiczenia

Jeśli po prostu nie masz czasu, aby wykonać 30 – minutowy lub godzinny trening, podziel go na krótsze aktywności fizyczne w ciągu całego dnia. Może to być na przykład 15 minut jogi w godzinach porannych, a następnie 20 minut spaceru lub biegu po południu.

• Jedź rowerem do pracy

Jeżdżenie rowerem do pracy (lub chodzenie na pieszo gdy mieszkasz blisko) to idealny sposób na rozruszanie kości, jeśli jesteś zbyt zajęty w ciągu dnia. Musisz się jakoś dostać do pracy, więc czemu nie spalić kalorii podczas podróży? Jeśli nie możesz tego robić codziennie, po prostu wybierz jeden lub dwa dni w tygodniu, kiedy postawisz na rower.

• Poruszaj się w trakcie przerwy obiadowej

Godzina obiadowa jest wspaniałym momentem na ćwiczenia. Jeśli twoja praca oferuje zajęcia jogi lub fitness w porze obiadu nie myśl długo, tylko się zapisz! Jeśli nie, możesz zawsze zachęcić współpracowników do wykonywania ćwiczeń fizycznych z tobą w jednej z sal konferencyjnych. Oprócz tego spacer to też zawsze dobra opcja!

• Zawsze miej przy sobie zdrowe przekąski

Wykonaj w domu zdrowe przekąski i zabierz je ze sobą do pracy, aby mieć je przy sobie, gdy dopadną cię myśli o niezdrowych batonach lub pączkach. Nasze ulubione przekąski to hummus z warzywami, jabłka z masłem migdałowym i nasionami konopi, kulki mocy.

• Chodź

Podczas dnia roboczego staraj się chodzić jak najwięcej. Wybieraj schody zamiast windy, idź do biurka współpracownika zamiast wysyłać coś pocztą elektroniczną, wychodź na przerwy zamiast popijać kawę przy biurku.

• Pij wodę

Po zakończeniu rytuału porannej kawy lub herbaty pij wodę przez resztę dnia. Istnieje mnóstwo korzyści zdrowotnych wynikających z picia wody.

• Postaw na wielozadaniowość

Gdy już jesteś po pracy i chcesz obejrzeć swój ulubiony serial w domu, zamiast siedzenia na kanapie wykonuj ćwiczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.