thc-thc.com.pl

Być fit pracując od 9 do 17?

Utrzymanie dobrego samopoczucia i zdrowego ciała może być trudne, gdy pracujesz w pełnym wymiarze godzin i siedzisz przy biurku przez większość dnia. Aby pomóc ci w walce z negatywnymi efektami siedzenia, wymyśliliśmy kilka prostych sposobów na bycie fit nawet wtedy, gdy jesteś bardzo zajęty.

Ćwicz rano

Kiedy wracasz do domu po długim dniu spędzonym w pracy, ostatnią rzeczą jaką chcesz zrobić jest wykrzesanie z siebie ogromnej dawki energii na ćwiczenia fizyczne. Dlatego poranek to świetny moment na rozruszanie ciała. Po sesji ćwiczeń rano będziesz się świetnie czuł cały dzień!

Dawkuj ćwiczenia

Jeśli po prostu nie masz czasu, aby wykonać 30 – minutowy lub godzinny trening, podziel go na krótsze aktywności fizyczne w ciągu całego dnia. Może to być na przykład 15 minut jogi w godzinach porannych, a następnie 20 minut spaceru lub biegu po południu.

Jedź rowerem do pracy

Jeżdżenie rowerem do pracy (lub chodzenie na pieszo gdy mieszkasz blisko) to idealny sposób na rozruszanie kości, jeśli jesteś zbyt zajęty w ciągu dnia. Musisz się jakoś dostać do pracy, więc czemu nie spalić kalorii podczas podróży? Jeśli nie możesz tego robić codziennie, po prostu wybierz jeden lub dwa dni w tygodniu, kiedy postawisz na rower.

Poruszaj się w trakcie przerwy obiadowej

Godzina obiadowa jest wspaniałym momentem na ćwiczenia. Jeśli twoja praca oferuje zajęcia jogi lub fitness w porze obiadu nie myśl długo, tylko się zapisz! Jeśli nie, możesz zawsze zachęcić współpracowników do wykonywania ćwiczeń fizycznych z tobą w jednej z sal konferencyjnych. Oprócz tego spacer to też zawsze dobra opcja!

Zawsze miej przy sobie zdrowe przekąski

Wykonaj w domu zdrowe przekąski i zabierz je ze sobą do pracy, aby mieć je przy sobie, gdy dopadną cię myśli o niezdrowych batonach lub pączkach. Nasze ulubione przekąski to hummus z warzywami, jabłka z masłem migdałowym i nasionami konopi, kulki mocy.

Chodź

Podczas dnia roboczego staraj się chodzić jak najwięcej. Wybieraj schody zamiast windy, idź do biurka współpracownika zamiast wysyłać coś pocztą elektroniczną, wychodź na przerwy zamiast popijać kawę przy biurku.

Pij wodę

Po zakończeniu rytuału porannej kawy lub herbaty pij wodę przez resztę dnia. Istnieje mnóstwo korzyści zdrowotnych wynikających z picia wody.

Postaw na wielozadaniowość

Gdy już jesteś po pracy i chcesz obejrzeć swój ulubiony serial w domu, zamiast siedzenia na kanapie wykonuj ćwiczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.