nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Społeczność Szkocji pokazuje światu, że wszystkie domy powinny być wykonane z konopi

dom-wykonany-z-konopi-konopia-w-budownictwie-th-marihuana

Wiele ludzi staje się coraz bardziej świadomymi życia, które jest harmonijne z nasza planetą. Wydaje się, iż wracamy do bardzo starego zrozumienia, jak egzystować na Ziemi, z zaawansowaną wiedzą oraz technologią i metodami.

Nowy projekt zrównoważonego budownictwa mieszkaniowego w północno-zachodniej Szkocji ma na celu użycie konopi przemysłowej jako głównego materiału budowlanego. Materiał ten jest mieszaniną rdzenia rośliny ze spoiwem na bazie wapna. Jego nazwa to beton konopny i jest to coś, z czego wszystkie domy powinny być wykonane.

Konopie mają wiele zastosowań – ponad 50.000. Jeśli chodzi o nowe i zrównoważone pomysły mieszkaniowe, ważnym jest stworzenie bardziej efektywnego domu w zakresie izolacji, światła, elektryczności itp.

Beton konopny jest bardzo uniwersalny, ponieważ może być stosowany do izolacji ścian, podłóg, ścian, dachów i innych. Jest całkowicie ognioodporny, wodoodporny oraz odporny na gnicie tak długo, jak długo znajduje się nad ziemią.
Beton konopny jest dużo bardziej wszechstronnym, łatwym w użyciu i giętkim materiałem niż beton. Nawet trzęsienia ziemi nie są w stanie złamać tych struktur, ponieważ są one 3 razy bardziej odporne niż zwykły beton.

Wapno jest materiałem wiążącym, co oznacza, że wykonawcy nie muszą wykorzystywać ciepła – co czyni się podczas tworzenia betonu. Wynikiem tego jest oszczędność energii w dużej ilości podczas wytwarzania betonu konopnego.

Konopie nie wymagają nawozów, pestycydów czy środków grzybobójczych, aby rosnąć. Nasiona konopi mogą być zbierane jako pożywne jedzenie bogate w kwasy omega-3, aminokwasy, białko i błonnik. Uważa się je za „super-pożywienie”. Włókna zewnętrzne wykorzystane mogą być do tworzenia ubrań, papieru i licznych przedmiotów użytku codziennego. Jest to naprawdę potężna roślina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.