nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Białko i inne makroskładniki znajdujące się w nasionach konopi

nasiona-konopi-konopia-luskane-nasiona-konopi-to-samo-zdrowie

Nasiona konopi składają się z ponad 30% czystego białka, co czyni je doskonałym źródłem białka w codziennej diecie. Białko znajdujące się w konopi zawiera wysokiej jakości edestyny i albuminy, co czyni je najwyższej jakości wegańskim źródłem tego prostego białka, które wymagane jest do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Białko konopi zawiera żywe i nienaruszone enzymy, które czynią je łatwo przyswajalnym białkiem. Jest to również świetna alternatywa, jeśli jesteś uczulony na inne formy białka znajdującego się w tradycyjnym nabiale lub soi. Nasiona konopi są również doskonałym źródłem kwasu gamma-linolenowego oraz stearynowego, który może działać terapeutycznie w wielu przypadkach, takich jak egzema, cukrzyca, reumatoidalne zapalenie stawów, alergii i innych.

Małe porównanie ilości białka znajdującego się w jego popularnych źródłach:

• soja 35%
• łuskane nasiona konopi 31%
• hamburger wołowy 27.1%
• ryba 26%
• ser cheddar 23.5%
• całe nasiona konopi 23%
• migdały 18.3%
• mąka pszenna 13.3%
• jajko 12%
• tofu 8%
• ryż 7.5%
• odtłuszczone mleko 3.7%

Nasiona konopi składają się z 40% z błonnika, który jest w nich w najwyższej ilości w porównaniu do innych ziaren jakie ta planeta ma do zaoferowania. Nasiona konopi składają się także w 27% z węglowodanów.
Rozpuszczalny błonnik jest skuteczny w hamowaniu wchłaniania glukozy, opóźnianiu opróżniania żołądka i zwiększa wydzielanie kwasu żółciowego, który obniża poziom cholesterolu LDL w organizmie. Błonnik nierozpuszczalny jest dobry dla zdrowego przepływu pokarmu przez nasz układ trawienny. Pomaga w regularnych wypróżnieniach. Dodanie nasion konopi do codziennej diety pomoże również obniżyć ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia oraz cukrzycy. Nasiona konopi zawierają także fitosterole. Badania wykazały, że nasiona konopi, a nawet mleko konopne, mogą zapobiegać chorobom serca, wielu formom raka, a także chorobom zapalnym oraz chorobie Alzheimera i Parkinsona.

Nasiona konopi można jeść na surowo, dodać do posiłku, zrobić z nich mleko lub herbatę, a także zastosować w wypieku. Można również znaleźć i zakupić olej z nasion konopi. Może on zastąpić oliwę w sałatkach. Istnieje wiele produktów w sklepach ze zdrową żywnością, które zawierają nasiona konopi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.