thc-thc.com.pl

Jak wykryć zanieczyszczoną marihuanę?

Jak wykryć zanieczyszczoną marihuanę i zapobiec paleniu zanieczyszczonego zioła?

Chciwi i pozbawieni skrupułów handlarze marihuany często fałszują marihuanę dodając do niej różne inne substancje, aby zwiększyć ich wagę oraz nadać jej wizualnie lepszą jakość.

JAK WYKRYĆ ZANIECZYSZCZONĄ MARIHUANĘ

W krajach, które odrzuciły przestarzały trend zakazu marihuany, legalizacja oraz legalizacja wprowadzają wysokie standardy jakości. Jeśli masz szczęście mieszkać w jednym z tych wręcz oświeconych miejsc, marihuana zakupiona w tym miejscu gwarantuje być nieskażona oraz najwyższej jakości.

Z drugiej strony, prohibicja może otwierać drzwi pozbawionym skrupułów handlarzom, którzy często chcą wykorzystać nieostrożnych kupujących. Umiejętność dostrzeżenia skażonej marihuany może pomóc zapobiec narażeniu zdrowia.

ZANIECZYSZCZENIA, KTÓRE MOŻNA ZNALEŹĆ W MARIHUANIE

Marihuana może być skażona na wiele sposobów:

• Poprzez dodawanie środków tnących:
Marihuana, która została sfałszowana w celu zwiększenia wagi sprzedaży, często nazywana jest „grit weed”. Na pąki natryskuje się bardzo drobno zmielone szkło, krzemionkę, drobny piasek lub cukier. To powoduje, że włosie wygląda bardziej gęsto dla niewprawionego oka oraz zwiększa całkowitą wagę marihuany.

• Fałszowanie jakości:
Aby marihuana wyglądała, jak popularna, śmierdząca trawka, spryskuje się ją specjalnym skunkowym sprejem, olejem napędowym lub perfumami. Pąki można również przechowywać w pojemniku ze skórką owocową lub serem, naśladując tym samym najnowsze trendy. Istnieją plotki, że niektórzy dilerzy odkurzają pąki suchym detergentem do prania, aby sprawiały one wrażenie takich, z których można wyprodukować duże ilości kiefu.

• Niebezpieczna sztuczka:
Co jest jeszcze bardziej niebezpieczne dla zdrowia, to niskiej jakości marihuana, która wygląda niesamowicie dobrze, ale może być spryskana twardymi narkotykami, w celu imitowania lepszej jakości. Do słabej jakości pąków w celu wzmocnienia ich działania zazwyczaj dodaje się roztwory z ciekłych kryształów, kokainę oraz heroinę. Takiego rodzaju marihuana może powodować wiele niepożądanych a nawet groźnych skutków ubocznych.

• Słabe praktyki uprawy:
Brak prawidłowego wypłukania marihuany w końcowych etapach kwitnienia, szczególnie w przypadku uprawy bezglebowej, powoduje nawarstwianie się składników odżywczych w gotowych pąków. Prowadzi to do powstawania ostrego dymu oraz zmiany palonej marihuany. Na gotowych pąkach mogą także pozostać stymulatory wzrostu stosowane do zwiększania plonów końcowych, spreje na szkodniki, zabiegi na pleść itd.

Wysokiej jakości ekologiczna marihuana nie powinna być pryskana czymkolwiek na co najmniej trzy ostatnie tygodnie kwitnienia. Na tydzień przed zbiorem powinna ona być także dobrze wypłukana czystą wodą. Aromat oraz smak powinny być czyste, a dym gładki.

JAK ROZPOZNAĆ ZANIECZYSZCZONĄ MARIHUANĘ

Jeśli nie do końca ufasz swojemu dostawcy, wyjmij przy nim marihuanę z woreczka i sprawdź ją dokładnie. Użyj szkła powiększającego, aby zidentyfikować, czy posiada on na sobie duże, niekształtne kryształki, zwłaszcza wzdłuż łodygi. Trichomy gdy są suche pozostają kuliste, a obce kryształy, takie jak zmielone szkło, cukier czy krzemionka mają różne geometryczne kształty. Szkło oraz cukier nabierają kształt maleńkich kostek, a krzemionka dłuższego włókna. Żadne z nim nie będzie mocno przywiązywać się do materiału roślinnego.

Alternatywnie możesz na próbę zmielić małą ilość marihuany, aby uzyskać kief, który następnie potrzyj między palcami. Prawdziwy materiał roślinny szybko się nagrzeje i stanie się lepki. Niepożądane dodatki będą zauważalnie ziarniste i zgrzytać będą o siebie między opuszkami palców.

Używając tej samej próbki kiefu, przetrzyj ją po starej płycie CD. prawdziwa żywica się rozmaże, podczas gdy fałszywa marihuana zarysuje powierzchnię płyty.

PROBLEM Z WYKRYWANIEM ZANIECZYSZCZEŃ MARIHUANY

Pozostałości składników odżywczych oraz substancji rozpylanych na roślinach są praktycznie niemożliwe do wykrycia. Nie będziesz wiedział, dopóki nie zapalisz. Pozostałości składników odżywczych na niedokładnie przepłukanej marihuanie dają ostry dym, podobnie jak pozostałe na nich pestycydy lub fungicydy, które mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Smak w takim przypadku nie jest czysty, a naturalny, aromatyczny posmak marihuany psuje chemiczny ton.

Trudne jest również wykrywanie innych narkotyków. Kiedy rozpylane są one jako roztwór, szybko wsiąkają w materiał roślinny. Niestety, ale kiedy zapalisz marihuanę jest już za późno… Doświadczonego nosa wymagają także perfumy, paliwo i inne zwodnicze substancje.

Jeśli dym ma dziwny kolor lub sprawia, że czujesz ból w gardle – postępuj ostrożnie.

POSTĘPUJ OSTROŻNIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.