nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Czy mleko konopne wykonywane jest z marihuany? Niesamowite korzyści zdrowotne konopi!

mleko-konopne-mleko-z-konopi-wlasciwosci-mleka-z-konopi

Mleko konopne jest niezwykle pożywną i smaczną alternatywą dla mleka krowiego, ponieważ dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych, bez szkód, które nabiał wyrządza ciału. Dla niektórych jest to wybór etyczny – zrezygnowanie z mleka zwierząt, dla innych nietolerancja. Inni znów wybierają dokonywanie zdrowszych wyborów, podczas gdy jeszcze inni wybierają to, co niesie więcej korzyści odżywczych i lepiej smakuje. Niezależnie od okoliczności, czy to możliwe, że nie jest najlepszym wyborem picie mleka zwierząt? Dla tych, którzy szukają alternatywy dla mleka zwierzęcego, mleko z konopi jest jedną z opcji, które warto rozważyć.

Z czego zrobione jest mleko konopne?

Mleko konopne jest wegańskim produktem wykonanym z mieszanki nasion konopi i wody. Mieszanina zawiera kremową konsystencję z pysznym smakiem, który część ludzi opisuje jako orzechowy. W przeciwieństwie do mleka krowiego, mleko z konopi jest lekkostrawne dla organizmu i nie powoduje żadnych problemów zdrowotnych.

Pytaniem numer jeden może być: czy mleko konopne wykonane jest z marihuany? Odpowiedź brzmi: nie. Mleko konopne wykonywane jest z nasion konopi, które legalnie rosną w różnych krajach na całym świecie. W rzeczywistości, Stany Zjednoczone są jednym z niewielu krajów, w których nie wolno uprawiać konopi na poziomie federalnym. Możliwymi obawami może być strach przed ewentualnym poziomem THC (tetrahydrokannabinolu) w mleku z konopi. Jednak Ci, którzy chcą pić to mleko muszą pamiętać, że konopia nie zawiera wystarczającej ilości THC, aby działać psychoaktywnie. Ponadto, roślina konopi ma wiele niezwykłych zastosowań, w wielu różnych dziedzinach naszego społeczeństwa.

Wartości odżywcze

Konopia, w tym jej nasiona, to potężny cios, jeżeli chodzi o wartości odżywcze. W jednej szklance mleka z konopi można znaleźć następujące składniki odżywcze: 900 mg omega-3, 2800 mg omega-6, wszystkie 10 niezbędnych aminokwasów, 4 gramy strawnego białka, 46% RDA wapnia, 0% cholesterolu, potas, fosfor, ryboflawina, witamina A, witamina E, witamina B12, kwas foliowy, witamina D, magnez, żelazo, cynk i wiele więcej.

Mleko z konopi jest doskonałym źródłem białka i jest w stanie zapewnić nam komplet wszystkich niezbędnych aminokwasów, GLA. Mleko konopne bogate jest w białko oraz zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, witaminy A, E, B-12 i kwas foliowy, jest bogate w magnez, potas, żelazo, magnez oraz wszystkie niezbędne składniki odżywcze zapewniające zdrowe odżywianie i układ odpornościowy.

Wymierne korzyści:

1. Wzmocnienie systemu immunologicznego.
2. Czysta, zdrowa skóra, włosy i paznokcie.
3. Mocne, zdrowe serce.
4. Zwiększone zdolności umysłowe.
5. Konopia ma działanie przeciwzapalne i poprawia krążenie.

Spróbuj stworzyć własne mleko!

Choć mleko z konopi można znaleźć w sklepach, głównie w tych ze zdrową żywnością, lub internetowych sklepach z nasionami, jeśli czujesz się na siłach, możesz spróbować stworzyć własne mleko konopne. To także pozwoli wypróbować Ci mleko w małych ilościach, jeśli nie jesteś pewien czy je polubisz. Aby wykonać mleko z konopi potrzebujesz 1/2 szklanki łuskanych nasion konopi i 2 szklanki wody. Będziesz także potrzebował płócienną szmatkę lub gazę. Mleko otrzymasz poprzez zblendowanie wody z nasionami w blenderze. Po zakończeniu wystarczy, że przecedzisz je przez gazę. Oczywiście, najlepiej smakuje na zimno. Mleko domowej roboty możesz przechowywać w lodówce przez około 3 dni.

Jeśli szukasz alternatywy dla mleka i nie smakuje Ci mleko ryżowe, migdałowe, kokosowe czy owsiane, spróbuj mleka konopnego. Jest pełne składników odzywczych i smakuje świetnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.