thc-thc.com.pl

Sprzedawcy zauważyli wzrost sprzedaży marihuany podczas świąt

Wielu konsumentów przechodzi przez prawdziwy szał zakupów w okresie świąt, a tradycyjni detaliści to nie jedyne firmy, które zauważają wzrost sprzedaży o tej porze roku. Jest to po prostu kolejny powód, dlaczego marihuana jest w systemie regulowanym, ponieważ coraz więcej osób rzeczywiście myśli o produktach z marihuaną jako prezent dla ludzi, dla których niekoniecznie jest ona odpowiednia.

Randa Shahin, właściciel Homegrown Apothecary w Portland powiedziała „Sprzedaż rośnie w okresie świątecznym, przede wszystkim ludzie kupują produkty spożywcze zawierające marihuanę oraz waporyzatory.”

Matt Walstatter, właściciel Pure Green PDX powiedział, że „My zazwyczaj obserwujemy mały spadek sprzedaży na początku listopada, która podnosi się następnie w okresie świąt Dziękczynienia, zwalnia na początku grudnia, aby następnie uderzyć z podwójną mocą w okresie świąt Bożego Narodzenia.”

Sklepy z marihuaną podają, że sprzedaż podnosi się o średnio 21% na tydzień przed świętami. Najbardziej popularne pozycje to: produkty spożywcze zawierające marihuanę, takie jak ciasta, ciasteczka i cukierki. Na szczycie listy znajdują się także waporyzatory, fifki, i inne akcesoria do palenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.