sklep z nasionami marihuany, konopi, automatic, feminizowane

Sprzedawcy zauważyli wzrost sprzedaży marihuany podczas świąt

Wielu konsumentów przechodzi przez prawdziwy szał zakupów w okresie świąt, a tradycyjni detaliści to nie jedyne firmy, które zauważają wzrost sprzedaży o tej porze roku. Jest to po prostu kolejny powód, dlaczego marihuana jest w systemie regulowanym, ponieważ coraz więcej osób rzeczywiście myśli o produktach z marihuaną jako prezent dla ludzi, dla których niekoniecznie jest ona odpowiednia.

Randa Shahin, właściciel Homegrown Apothecary w Portland powiedziała „Sprzedaż rośnie w okresie świątecznym, przede wszystkim ludzie kupują produkty spożywcze zawierające marihuanę oraz waporyzatory.”

Matt Walstatter, właściciel Pure Green PDX powiedział, że „My zazwyczaj obserwujemy mały spadek sprzedaży na początku listopada, która podnosi się następnie w okresie świąt Dziękczynienia, zwalnia na początku grudnia, aby następnie uderzyć z podwójną mocą w okresie świąt Bożego Narodzenia.”

Sklepy z marihuaną podają, że sprzedaż podnosi się o średnio 21% na tydzień przed świętami. Najbardziej popularne pozycje to: produkty spożywcze zawierające marihuanę, takie jak ciasta, ciasteczka i cukierki. Na szczycie listy znajdują się także waporyzatory, fifki, i inne akcesoria do palenia.

Inne na THC Info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies, tylko w celu szybszego wczytywania strony. Akceptujesz je lub opuszczasz THC Info.