nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Europejski Trybunał Sprawiedliwości orzeka, że syntetyczna konopia nie jest medycyną

medyczna-marihuana-uprawa-swieza-marihuana

UE mówi, że leki zaprojektowane do naśladowania konopi, które są już nielegalne w wielu krajach, nie mogą być uznane za lecznicze.

Jeżeli lek nie jest „leczniczy” to i tak może być sprzedawany, dopóki nie znajdzie się na czarnej liście.

Wiele nowych syntetycznych „dopalaczy” pojawiło się w ostatnich latach, co sprawia, że trudno je kontrolować przez władze. Sprzedaż internetowa leków wręcz eksplodowała.

Sprawa powstała z powodu pojawienia się dwóch niemieckich producentów takich leków, którzy zostali skazani za sprzedaż niebezpiecznych produktów leczniczych.

Jeden z nich został skazany na cztery i pół roku, drugi dostał wyrok w zawieszeniu. Nie mogli być ścigani z mocy prawa do spraw zwalczania narkotyków, ponieważ w tym czasie syntetyczne kannabinoidy nie były nielegalne.

Europejski Trybunał Sprawiedliwości (ETS) został poproszony przez niemiecki trybunał federalny o wyjaśnienie klasyfikacji takich leków. Orzeczenie ETS obowiązuje w całej Unii Europejskiej.

Klasyfikacja leku jako „leczniczy” oznacza, że nie może być sprzedawany legalnie, dopóki nie przejdzie badań naukowych – jest to proces autoryzacji, który zwykle trwa około roku.

Badania pokazują, że syntetyczne kannabinoidy są różne pod względem chemicznym od marihuany stosowanej w terapii medycznej.

Prawie połowa stanów w USA zalegalizowała medyczną marihuanę – w tym do stosowania przez chorych na raka.

Marihuana w Wielkiej Brytanii jest nielegalnym narkotykiem klasy B.

W swoim orzeczeniu sędziowie w Luksemburgu mówią, że syntetyczne kannabinoidy zazwyczaj powodują zatrucia, a efekty mogą wahać się od intensywnego podniecenia do halucynacji, a także nudności, przyspieszonego bicia serca i dezorientacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.