nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Klasyfikacja marihuany

jointy-marihuana-tyton-jak-zwinac

Oznakowanie marihuany jako narkotyku grupy pierwszej jest zbyt surowe. Czemu? I czy możemy spodziewać się tego, że to się kiedyś zmieni?

Jak na razie, wszelkie nowelizacje w prawie są jedynie przypomnieniem, że marihuana nie tylko wciąż technicznie jest nielegalna w świetle prawa federalnego, ale jest również klasyfikowana przez rząd jako narkotyk grupy 1 – a tym samym jako jeden z najbardziej niebezpiecznych rodzajów narkotyków.

Narkotyki w grupie pierwszej uważane są za najbardziej niebezpieczne, o wysokim potencjale nadużycia i potencjalnie poważnych psychologicznych i/lub fizycznych uzależnieniach.

Idąc tym tropem, umieszczenie marihuany na liście wśród narkotyków grupy pierwszej, określa ją jako substancję bez aktualnie akceptowalnych celów medycznych i wysokim potencjalne nadużycia – zaraz obok heroiny, soli kąpielowej, ecstasy i pejotlu. Umieszczenie jej w tej kategorii również oznacza, że marihuana jest bardziej niebezpieczna niż met i kokaina, które są uważane za narkotyki grupy drugiej.

Więc co jest przyczyną tak ostrej klasyfikacji marihuany? Szczególnie w odniesieniu do wyrażenia „ma obecnie akceptowane zastosowanie medyczne”, co wydaje się być wyraźnie przestarzałym i kłócić się z opinią publiczną. Czy to się kiedykolwiek zmieni?

W Stanach Zjednoczonych istnieje historia opozycji do marihuany. Zmotywowana w dużej części przez interesy gospodarcze w pierwszej połowie XX wieku, chcąc pozbawić narodu łatwych i tanio uprawianych konopi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.