thc-thc.com.pl

Legalność marihuany w zależności od kraju

fakty-na-temat-medycznej-marihuany-rysunek-rosliny-marihuany-konopi-indyjskiej

Kraje na całym świecie mają różne przepisy dotyczące stosowania konopi rekreacyjnie oraz w celach medycznych. Istnieją również różne przepisy dotyczące posiadania i sprzedaży narkotyków.

Posiadanie marihuany jest legalne w Kolumbii, Ekwadorze, Peru, Hiszpanii, Holandii, Korei Północnej, Urugwaju i wielu stanach w USA.

Konopie są zdekryminalizowane w wielu krajach, co oznacza, że są zakazane, ale nie są uważane za przestępstwo i zasługują na mniejsze kary.

Marihuana jest legalna w niektórych stanach USA, w tym Kolorado, Waszyngton, Oregon i Alaska. Medyczna marihuana jest legalna w 25 stanach i zdekryminalizowana w 20.

Choć marihuana jest szeroko stosowana w Kanadzie, jest to nielegalne we wszystkich prowincjach i terytoriach bez posiadania odpowiedniej recepty. Jednak nowo wybrany rząd opracowuje obecnie przepisy, które regulują legalizację marihuany dla wszystkich dorosłych w całym kraju.

Marihuana jest powszechnie stosowana.

Według jednego z raportów NSDUH, 22.2 milionów Amerykanów stosowało marihuanę w ubiegłym roku – znaczący skok w porównaniu do lat ubiegłych.

Według sondażu Gallupa z 2015 roku, 44% Amerykanów próbowało marihuanę w swoim życiu.

Odsetek Kanadyjczyków, którzy próbowali narkotyku wynosi również 44%, zgodnie z danymi z Centrum Uzależnień i Zdrowia Psychicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.