nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Legalność marihuany w zależności od kraju

fakty-na-temat-medycznej-marihuany-rysunek-rosliny-marihuany-konopi-indyjskiej

Kraje na całym świecie mają różne przepisy dotyczące stosowania konopi rekreacyjnie oraz w celach medycznych. Istnieją również różne przepisy dotyczące posiadania i sprzedaży narkotyków.

Posiadanie marihuany jest legalne w Kolumbii, Ekwadorze, Peru, Hiszpanii, Holandii, Korei Północnej, Urugwaju i wielu stanach w USA.

Konopie są zdekryminalizowane w wielu krajach, co oznacza, że są zakazane, ale nie są uważane za przestępstwo i zasługują na mniejsze kary.

Marihuana jest legalna w niektórych stanach USA, w tym Kolorado, Waszyngton, Oregon i Alaska. Medyczna marihuana jest legalna w 25 stanach i zdekryminalizowana w 20.

Choć marihuana jest szeroko stosowana w Kanadzie, jest to nielegalne we wszystkich prowincjach i terytoriach bez posiadania odpowiedniej recepty. Jednak nowo wybrany rząd opracowuje obecnie przepisy, które regulują legalizację marihuany dla wszystkich dorosłych w całym kraju.

Marihuana jest powszechnie stosowana.

Według jednego z raportów NSDUH, 22.2 milionów Amerykanów stosowało marihuanę w ubiegłym roku – znaczący skok w porównaniu do lat ubiegłych.

Według sondażu Gallupa z 2015 roku, 44% Amerykanów próbowało marihuanę w swoim życiu.

Odsetek Kanadyjczyków, którzy próbowali narkotyku wynosi również 44%, zgodnie z danymi z Centrum Uzależnień i Zdrowia Psychicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Legalność marihuany w zależności od kraju”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.